حزب‌‌الله لبنان حمله موشکی به اسرائیل را به عهده گرفت
حزب‌‌الله لبنان حمله موشکی به اسرائیل را به عهده گرفت

حزب الله با صدور بیانیه‌ای رسمی از حمله موشکی به یکی دیگر از مواضع رژیم اشغالگر خبر داده و اعلام کرد که این حمله موشکی تلفات مستقیم زیادی به دشمن وارد کرده است. به گزارش تایسیزنیوز، جنبش حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای درباره حملات موشکی امروز به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در اعلام کرد: در […]

حزب الله با صدور بیانیه‌ای رسمی از حمله موشکی به یکی دیگر از مواضع رژیم اشغالگر خبر داده و اعلام کرد که این حمله موشکی تلفات مستقیم زیادی به دشمن وارد کرده است.

به گزارش تایسیزنیوز، جنبش حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای درباره حملات موشکی امروز به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در اعلام کرد: در پاسخ قاطعانه به تجاوزات رژیم اشغالگر که منجر به شهادت تعدادی از رزمندگان ما شد، موضع صهیونیستی «الجرداح» را در مقابل منطقه «الضهیره» با موشک‌های هدایت‌شونده هدف قرار دادیم.

حزب‌الله افزود: این حمله موشکی تلفات زیادی به دشمن وارد کرده و شمار زیادی کشته و زخمی در صفوف نیروهای رژیم اشغالگر به جا گذاشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: مقاومت اسلامی بار دیگر تاکید می‌کند که به تجاوزات رژیم صهیونیستی که کشور و امنیت مردم ما را هدف قرار می‌دهد، پاسخی قاطع خواهد داد.