*حضور دو بسکتبالیست آذربایجان شرقی در اردوی تیم ملی ایران*
*حضور دو بسکتبالیست آذربایجان شرقی در اردوی تیم ملی ایران*

*حضور دو بسکتبالیست آذربایجان شرقی در اردوی تیم ملی ایران* تمرینات تیم ملی بسکتبال ایران با هدف حضور در اردوی آمادگی ژاپن با حضور دو بازیکن از آذربایجان شرقی آغاز می شود. این اردو جهت انجام بازی تدارکاتی با تیم ملی آن کشور از یکشنبه ۹ مردادماه در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران […]

*حضور دو بسکتبالیست آذربایجان شرقی در اردوی تیم ملی ایران*

تمرینات تیم ملی بسکتبال ایران با هدف حضور در اردوی آمادگی ژاپن با حضور دو بازیکن از آذربایجان شرقی آغاز می شود. این اردو جهت انجام بازی تدارکاتی با تیم ملی آن کشور از یکشنبه ۹ مردادماه در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برپا می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، تیم ملی بسکتبال کشورمان برای حضور در اردوی آمادگی به ژاپن سفر می کند و در دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی بسکتبال این کشور بازی خواهد کرد.در جمع نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال ایران ، نام دو بسکتبالیست آذربایجان شرقی دیده می شود.

برپایه این گزارش آرش ثابتی وسجاد پذیرفته از سوی سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی به این اردو دعوت شده اند. بسکتبال ایران با تلفیقی از بازیکنان تیم ملی بزرگسالان و ایران نوین به ژاپن می رود.تیم ملی بسکتبال کشورمان ۱۹ مردادماه به ژاپن سفر می کند.