حفظ تمرکز تیم پس از مصدومیت حسینی کار سختی بود
حفظ تمرکز تیم پس از مصدومیت حسینی کار سختی بود

خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل ذوب آهن:حفظ تمرکز تیم پس از مصدومیت حسینی کار سختی بود/ تمدید قرارداد آلوز اتفاق بسیار خوبی است سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه بهبود شرایط حسینی بهترین اتفاق امروز است، گفت: حفظ تمرکز تیم پس از مصدومیت حسینی کار سختی بود به گزارش رسانه رسمی باشگاه […]

خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل ذوب آهن:حفظ تمرکز تیم پس از مصدومیت حسینی کار سختی بود/ تمدید قرارداد آلوز اتفاق بسیار خوبی است

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه بهبود شرایط حسینی بهترین اتفاق امروز است، گفت: حفظ تمرکز تیم پس از مصدومیت حسینی کار سختی بود

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «پاکو خمز» در نشست خبری بعد بازی مقابل ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: بهترین خبر امروز این است که سید حسینی حالش خوب است.

وقتی مصدومیت این چنینی رخ می‌دهد، حفظ کردن تمرکز تیم کار سختی است، همه ما نگران وضعیت این بازیکن بودیم. به خاطر کسب سه امتیاز خرسند هستیم، می‌دانستیم بازی سختی داریم و خوشبختانه خوب بازی کرده و به پیروزی دست یافتیم.

وی در خصوص قضاوت داوران در فوتبال ایران، توضیح داد: مربیان همواره از داوران گلایه دارند، معمولا راجع به داوری قضاوت نمی‌کنم و می‌دانم کار سختی دارند. در سه بازی، چهار پنالتی علیه ما گرفته‌اند که نگران کننده است.

بخشی از موضوع به خودمان برمی‌گردد. من تاکنون چنین شرایطی را تجربه نکرده‌ام، چهار پنالتی علیه‌مان گرفته‌اند و در سوی دیگر حتی یک پنالتی به نفع ما گرفته نشده است. البته نمی‌گویم صد درصد اشتباهات داوری بود.وی در خصوص وضعیت کاوه رضایی، گفت: باشگاه در این رابطه توضیحات کامل را ارائه خواهد داد.

خمز در خصوص درخشش آلوز، خاطرنشان کرد: باعث خوشحالی و افتخار ماست که چنین بازیکنی داریم و تمدید قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه، اتفاق بسیار خوبی بود.

سرمربی تراکتور در خصوص جذب بازیکنان جدید، بیان کرد: قرارداد احسان مرادیان به تازگی امضا شده است و مابقی نفرات را هم خودتان می‌دانید.

اخباری یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران بوده و مرادیان به منظور افزایش رقابت در این پست جذب شده است. من از مربیانی نیستم که به صورت چرخشی از دروازه‌بانان استفاده کنم.‏