حکم اعدام حمید قره‌ حسنلو نقض شد؟
حکم اعدام حمید قره‌ حسنلو نقض شد؟

حکم اعدام حمید قره‌ حسنلو نقض شد؟ 🔹️فرهاد تیمورزاده، پزشک و مدیر انتشارات تیمورزاده در صفحه‌ی شخصی خود خبر داده که حکم اعدام حمید قره‌حسنلو فعلا لغو شده است 🔹️به گزارش اعتمادآنلاین، در بخشی از این متن توییتری آمده است که به نظر می‌رسد رئیس محترم سازمان نظام پزشکی کشور، آقای دکتر محمد رئیس‌زاده به […]

حکم اعدام حمید قره‌ حسنلو نقض شد؟

🔹️فرهاد تیمورزاده، پزشک و مدیر انتشارات تیمورزاده در صفحه‌ی شخصی خود خبر داده که حکم اعدام حمید قره‌حسنلو فعلا لغو شده است

🔹️به گزارش اعتمادآنلاین، در بخشی از این متن توییتری آمده است که به نظر می‌رسد رئیس محترم سازمان نظام پزشکی کشور، آقای دکتر محمد رئیس‌زاده به دور از هیاهوهای رسانه‌ای موفق شدند با ملاقات‌های موثر و تبیین واقعیات ماجرا به دور از تاثیرات التهاب حادثه، فعلا مخاطره اعدام را از  دکترحمید قره حسنلو دور سازند.

🔹️در ادامه این متن تاکید شده به گفته دکتر رئیس‌زاده نقض حکم در دیوان عالی کشور و توسط حجت‌الاسلام رازینی صورت گرفته است.

🔹️تیمورزاده همچنین در بخشی از این توییت آورده است که امیدواریم هم در مورد ایشان و هم دیگر بازداشت‌شدگان، تصمیمات قضائی متناسب با جرم اتخاذ شود نه متاثر از التهاب.