حکم انضباطی تلفیقی‌ها برای پالایشگاه‌ها درباره پالایش نفت خام
حکم انضباطی تلفیقی‌ها برای پالایشگاه‌ها درباره پالایش نفت خام

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس مطرح کرد: حکم انضباطی تلفیقی‌ها برای پالایشگاه‌ها درباره پالایش نفت خام تایسیز نیوز- عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از حکم انضباطی اعضای این کمیسیون برای پالایشگاه‌ها درباره پالایش و تولید ۶ فرآورده اصلی نفت خام خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت […]

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس مطرح کرد:

حکم انضباطی تلفیقی‌ها برای پالایشگاه‌ها درباره پالایش نفت خام

تایسیز نیوز- عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از حکم انضباطی اعضای این کمیسیون برای پالایشگاه‌ها درباره پالایش و تولید ۶ فرآورده اصلی نفت خام خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به نشست عصر یکشنبه این کمیسیون گفت: اعضای کمیسیون تلفیق یک حکم انضباطی برای پالایشگاه‌ها به منظور پالایش ۶ فرآورده‌ اصلی از جمله بنزین و گازوییل از سطح میزان تعیین شده برای آنها مصوب کردند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس افزود: طبق این مصوبه اگر پالایشگاه‌ها به میزانی که برای آنها تعیین شده فرآورده نفتی را پالایش نکنند و نفت خام را تحت عنوان نفتا برای خود ذخیره کنند دولت می‌تواند نفتای ذخیره شده را به نفع خود ضبط کند.

حاجی دادگانی خاطرنشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون در مصوبه دیگر خود پیشنهاد دولت برای انتقال درآمدهای حاصل از عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به گاز مصرفی را از بخش هدفمندی یارانه‌ها را حذف کردند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس افزود: دولت در لایحه خود آورده بود که ۷۰ همت درآمد حاصل از عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به گاز مصرفی به بخش هدفمندی یارانه‌ها انتقال پیدا کند که اعضای کمیسیون آن را حذف کردند و بنا شد این عوارض همچنان به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها تعلق داشته باشد.

وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون در مصوبه دیگر خود با پیشنهاد دولت در لایحه برای اختصاص ۱۳۱ همت برای خرید تضمینی گندم موافقت کردند.