خطیبی از باشگاه مس سونگون خداحافظی کرد
خطیبی از باشگاه مس سونگون خداحافظی کرد

بازگشت رسول به دنیای مربیگری خطیبی از باشگاه مس سونگون خداحافظی کرد رسول خطیبی مدیرعامل باشگاه مس سونگون با انتشار پیامی از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد. به گزارش تایسیز نیوز، خطیبی در پیام خود اعلام کرد: تابستان سال گذشته بر حسب وظیفه‌ای که به عنوان خادم ورزش آذربایجان‌شرقی بر گردنم بوده […]

بازگشت رسول به دنیای مربیگری

خطیبی از باشگاه مس سونگون خداحافظی کرد

خطیبی از باشگاه مس سونگون خداحافظی کرد

رسول خطیبی مدیرعامل باشگاه مس سونگون با انتشار پیامی از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد.

به گزارش تایسیز نیوز، خطیبی در پیام خود اعلام کرد: تابستان سال گذشته بر حسب وظیفه‌ای که به عنوان خادم ورزش آذربایجان‌شرقی بر گردنم بوده و است به طور موقت از عرصه مربیگری به عرصه مدیریت پای گذاشتم.

وی حضور در باشگاه مس سونگون را تجربه بسیار ارزشمندی قلمداد کرده و افزوده است: این دوران به یاری خداوند متعال با موفقیت‌های بزرگی چون قهرمانی لیگ برتر فوتسال، صعود به لیگ دسته یک فوتبال و افتخارآفرینی رشته‌های انفرادی و تیم های پایه همراه شد.

خطیبی در پیام منتشره خود آورده است: هیچ گاه به خود اجازه ندادم پشت میز مدیریت بنشینم یا خودم را مدیر بنامم، برای خدمت آمده بودم و با همه وجودم تلاش کردم تا جایی که می‌توانم عرصه را برای ظهور جوانان و استعدادهای ورزش خطه آذربایجان فراهم کنم.

وی در این پیام از مدیران رده بالای صنایع مس، مسئولین شهری و استانی، عوامل و کارکنان باشگاه، کادرفنی و بازیکنان تشکر کرده و از هواداران ورزش آذربایجان طلب دعای خیر کرده است.

رسول خطیبی از دیشب به طور رسمی سرمربی تیم مس کرمان در لیگ دسته یک شده است، وی که تجربه صعود به لیگ برتر همراه با آلومینیوم اراک، ماشین‌سازی تبریز و گسترش فولاد را در کارنامه دارد و به نوعی متخصص آوردن تیم از لیگ یک به سطح اول فوتبال ایران شناخته می‌شود، حالا با نظر مدیران باشگاه مس کرمان به‌ عنوان سرمربی این تیم برگزیده شده است تا دوباره نارنجی‌پوشان را به لیگ برتر برگرداند.