خط بطلان خِمز روی همه شایعات
خط بطلان خِمز روی همه شایعات

سرمربی اسپانیایی تراکتور با رد خبر جدایی اش از این تیم به شایعات پایان داد و اعلام کرد به کارش در این تیم ادامه خواهد داد. پاکو خمز روز جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تراکتور می مانم و به کارم با تمام توان ادامه می دهم. در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر درخواست باشگاه خیخون […]

سرمربی اسپانیایی تراکتور با رد خبر جدایی اش از این تیم به شایعات پایان داد و اعلام کرد به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

پاکو خمز روز جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تراکتور می مانم و به کارم با تمام توان ادامه می دهم.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر درخواست باشگاه خیخون اسپانیا برای همکاری با خمز مطرح شده بود که ابتدا از سوی مدیرعامل و سپس از سوی خود خمز رد شد.

خمز گفت: با تراکتور قرارداد دارم و به دنبال رسیدن به اهدافم در این باشگاه و خوشحال کردن هواداران این تیم هستم.

وی به بازی روز گذشته تیمش با امیدهای تراکتور اشاره کرد و افزود: بازیکنان خوبی در این رده حضور دارند و برای جبران کمبود بازیکن در تیم بزرگسالان، از آنها استفاده خواهم کرد.

وی در مورد جذب مهاجم خارجی، بیان کرد: این موضوع هنوز قطعی نشده است اما دوست دارم تا بازیکنان مورد نیاز هرچه سریع تر به تیم اضافه شوند.

خمز گفت: نظرم را در مورد بازیکنان مازاد و مورد نیاز به باشگاه داده ام و باشگاه در این موارد تصمیم خواهد گرفت و اگر صلاح بداند رسانه ای می شود.

عباس زاده: دوری چندماهه ام از میادین صحت ندارد

هافبک تراکتور با بیان اینکه دوری چند ماهه ام از میادین صحت ندارد، گفت: در جلسه تمرینی برای بازی با استقلال در جام حذفی دچار مصدومیت شدم و قرار است از امروز پزشکان تیم در تبریز مرا معاینه کنند.

محمد عباس زاده افزود: من همواره با تمام توان در خدمت تیم بوده و هستم و برای تیم و هواداران کم نگذاشته ام.

تیم فوتبال تراکتور در دیدار تدارکاتی با امیدهای این باشگاه با نتیجه ۶ بر یک برنده شد.

این تیم در هفته شانزدهم و آغازین دور برگشت، روز شنبه یکم بهمن در تبریز میزبان گل گهر سیرجان است.