خمز: باید با تمرکز بالا مقابل هوادار بازی کنیم
خمز: باید با تمرکز بالا مقابل هوادار بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی با هوادار برای ما بسیار مهم است و به دنبال کسب سومین برد هستیم. به گزارش تایسیزنیوز به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، پاکو خمز در نشست خبری قبل بازی با هوادار، اظهار داشت: تراکتور شرایط خوبی دارد. ما که از کشور دیگری آمده‌ایم، به تعطیلی‌های پی در […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی با هوادار برای ما بسیار مهم است و به دنبال کسب سومین برد هستیم.

به گزارش تایسیزنیوز به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، پاکو خمز در نشست خبری قبل بازی با هوادار، اظهار داشت: تراکتور شرایط خوبی دارد. ما که از کشور دیگری آمده‌ایم، به تعطیلی‌های پی در پی لیگ عادت نداریم. سعی می‌کنیم تعطیلات را با تمرینات و استراحت پشت سر بگذاریم.

وی با بیان اینکه به خوبی تمرین کرده‌ایم، افزود: ۲ برد پشت سر هم اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش داده و فردا بازی سختی داریم. 

خمز در خصوص ممنوعیت حضور تماشاگران در دیدار با هوادار، بیان کرد: نمی‌دانم چرا گاهاً بازی‌ها بدون حضور هواداران برگزار می‌شود. به همین دلیل در این خصوص صحبت نمی‌کنم.

وی در خصوص میزان شناختش از رقیب افزود: دیدار سختی خواهد بود. هوادار تیم جنگنده‌ای است و با نفرات زیاد به خوبی دفاع می‌کند. می‌خواهیم فوتبال خوبی انجام داده و نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم. رقیب به خوبی توپ را از خط دفاع به حمله انتقال می‌دهد و عملکرد خوبی روی ضربات کاشته دارد. ما باید با حداقل اشتباه، تمرکز بالا و سریع تصمیم گرفته و اجازه ندهیم تیم رقیب روزنه‌های دفاعی‌اش را ببندند. ما باید بازی فوق‌العاده‌ای انجام دهیم.

سرمربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش خاطرنشان کرد: امیر ابراهیم‌زاده تنها مصدوم تراکتور است.