خمز: هواداران‌مان صبور باشند
خمز: هواداران‌مان صبور باشند

در نشست خبری پس از بازی خمز: هواداران‌مان صبور باشند سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هنوز لیگ تازه شروع شده است و از آن‌ها می‌خواهم صبور باشند تا به تیمی تبدیل شویم که آن‌ها دوست دارند. به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز، سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شارجه […]

در نشست خبری پس از بازی

خمز: هواداران‌مان صبور باشند

خمز: هواداران‌مان صبور باشند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هنوز لیگ تازه شروع شده است و از آن‌ها می‌خواهم صبور باشند تا به تیمی تبدیل شویم که آن‌ها دوست دارند.

به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز، سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شارجه امارات اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم، در برابر شارجه موقعیت‌های بسیاری داشتیم و به خاطر هدیه دادن موقعیت‌ها به حریف نتیجه را از دست می‌دهیم.

وی ادامه داد: ما باید این نقیصه را برطرف کنیم و معتقدم بازیکنانم جنگیدند ولی باید در بعضی جاها بیشتر کار کنیم و با تمرین بیشتر عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تراکتور تصریح کرد: ما در این بازی خیلی بهتر از ۲ بازی قبلی بودیم ولی همچنان تاکید می‌کنم تا زمانی که مشکل موقعیت دادن به حریف را برطرف نکنیم بهتر نخواهیم شد.

خمز افزود: ما باید بیشتر تلاش کنیم و کار کنیم تا اشتباهات فردی را کمتر کنیم.

وی در ادامه خطاب به هواداران تیمش گفت: به هواداران‌مان اطمینان می‌دهم که بیشتر تلاش کنیم و هنوز لیگ تازه شروع شده است و از آن‌ها می‌خواهم صبور باشند تا به تیمی تبدیل شویم که آن‌ها دوست دارند.

خبرنگار: سجاد جمال زاده