داخلی سازی قطعات خدمات پس از فروش رخش خودرو
داخلی سازی قطعات خدمات پس از فروش رخش خودرو

مدیرعامل شرکت رخش سرویس گفت: این شرکت با هدف عرضه توانمندی‌های خود در زمینه داخلی سازی قطعات و لوازم مربوط به خدمات پس از فروش خودروهای رخش خودرو دیزل در بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت خودرو تبریز حضور یافته است. به گزارش تایسیزنیوز، موسوی اظهار کرد: قطعات و فيلترهاي ساخت داخل توسط شركت رخش سرويس، […]

مدیرعامل شرکت رخش سرویس گفت: این شرکت با هدف عرضه توانمندی‌های خود در زمینه داخلی سازی قطعات و لوازم مربوط به خدمات پس از فروش خودروهای رخش خودرو دیزل در بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت خودرو تبریز حضور یافته است.

به گزارش تایسیزنیوز، موسوی اظهار کرد: قطعات و فيلترهاي ساخت داخل توسط شركت رخش سرويس، در این نمایشگاه رونمایی شده و مورد استقبال رانندگان رخش خودرو دیزل با برند kamaz واقع شد.

وی افزود: شركت رخش سرويس  متولي خدمات پس از فروش محصولات شركت رخش خودرو بوده و تلاش دارد تا با داخلی سازی قطعات و لوازم در عین مقرون به صرفه بودن، شرکت را از وابسته بودن خارج کند.

مدير عامل رخش سرویس افزود: مقرون به صرفه نمودن خدمات و سرویس هاي دوره اي محصولات توليدي شركت كاماز روسيه ضمن حفظ كيفيت بالاي آن از اولویت های این شرکت می باشد.

موسوی ادامه داد: اين شركت در حال همكاري با شركت هاي معتبر توليد كننده روغن موتور و انواع فيلتر هاي مصرفي بود و در ادامه اين روند افزايش ضريب داخلي سازي قطعات پرمصرف و مهم خودرو مانند لنت ترمز و قطعات بدنه در برنامه اين شركت قرار دارد.