دستگیری سارق طلاجات ۲۳ زن کهنسال در اصفهان
دستگیری سارق طلاجات ۲۳ زن کهنسال در اصفهان

دستگیری سارق طلاجات ۲۳ زن کهنسال در اصفهان در تحقیقات صورت گرفته در اصفهان، از متهم ۲۳ فقره سرقت طلاجات زنان کهنسال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و وی به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد. رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که اقدام به سرقت طلاجات ۲۳ […]

دستگیری سارق طلاجات ۲۳ زن کهنسال در اصفهان

دستگیری سارق طلاجات 23 زن کهنسال در اصفهان

در تحقیقات صورت گرفته در اصفهان، از متهم ۲۳ فقره سرقت طلاجات زنان کهنسال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و وی به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که اقدام به سرقت طلاجات ۲۳ زن کهنسال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان بُرخوار کرده بود، خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از فارس، حسین تُرکیان رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از زنان کهنسال شهرستان بُرخوار مبنی بر اینکه مرد جوانی با شگردی خاص اقدام به سرقت طلاجات آن‌ها کرده موضوع به صورت تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکیان و بررسی نحوه سرقت‌های صورت گرفته در نهایت با اقدامات علمی و تخصصی خود موفق شدند هویت اصلی فردی که اقدام به این سرقت‌ها می‌کرد را شناسایی کنند.

ترکیان بیان کرد: با استعلام‌های به عمل آمده از سایر شهرستان‌ها و استان‌ها مشخص شد سرقت‌های مشابه دیگری توسط این مجرم رخ داده که یک مورد آن نیز به صورت زورگیری بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات هوشمندانه کارآگاهان متهم در استان مرکزی دستگیر و به پلیس اگاهی شهرستان بُرخوار منتقل شد که شاکیان پرونده پس از مواجه شدند با وی ضمن شناسایی او به عنوان سارق طلاجات خود عنوان کردند بدون شک همین فرد بود که طلاهای ما را با حیله ونیرنگ سرقت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته از متهم ۲۳ فقره سرقت طلاجات زنان کهنسال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و وی به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.