دستگیری ۳ متهم زورگیر در تبریز
دستگیری ۳ متهم زورگیر در تبریز

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری۳ نفر زورگیر خیابانی توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد. به گزارش تایسیزنیوز، محمد تقی سلطانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وصول شکایت احدی از شهروندان مبنی بر زورگیری از وی و به لحاظ حساسیت موضوع، رسیدگی و دستگیری عاملان در دستور کار  […]

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری۳ نفر زورگیر خیابانی توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش تایسیزنیوز، محمد تقی سلطانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وصول شکایت احدی از شهروندان مبنی بر زورگیری از وی و به لحاظ حساسیت موضوع، رسیدگی و دستگیری عاملان در دستور کار  پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با شیوه های علمی متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی هر۳ متهم را در عملیات های جداگانه دستگیر و جهت انجام تحقیقات به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند.

سلطانی با بیان اینکه متهمان دستگیره شده با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند، تصریح‌کرد: در در این راستا اموال مسروقه نیز که شامل ۶۰ میلیون ریال وجه نقد،یکدستگاه گوشی موبایل هوشمند و یکدستگاه لب تاب و مقادیری ارز دیجیتال جمعا به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال  کشف و تحویل مالباخته شد.

رئیس پلیس آگاهی استان از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا” با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.