دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز خبر داد دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش در تبریز فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری سه نفر از اراذل و اوباش در راستای طرح برخورد با اراذل و اوباش توسط ماموران کلانتری ۱۲ عباسی تبریز خبر داد. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی آذربایجان شرقی، سرهنگ […]

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز خبر داد

دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری سه نفر از اراذل و اوباش در راستای طرح برخورد با اراذل و اوباش توسط ماموران کلانتری ۱۲ عباسی تبریز خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی آذربایجان شرقی، سرهنگ رمضان الهوردیان اظهار کرد: طرح تشدید برخورد با اراذل و اوباش با هدف ارتقای سطح امنیت عمومی و پیشگیری از جرائم در شهر تبریز کلید خورد.

وی افزود: در اولین روز از اجرای طرح مذکور که با استفاده از تمام ظرفیت و توان موجود در کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها، یگان امداد و گروه‌های ضربت و واحدهای گشتی به انجام رسید سه نفر از اراذل و اوباش شهر تبریز که با اقدامات شرارت آمیز خود باعث سلب آسایش عمومی شده بودند، دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز با بیان اینکه پلیس با اراذل و اوباش و نیز برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه، درچارچوب قانون برخورد می‌کند، گفت: از شهروندان می خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با این گونه افراد برابر قانون برخورد لازم صورت گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف محموله لوازم خانگی و برقی خارجی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ توحید فارسی گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران یگان امداد در حین گشت‌ زنی به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از کامیون توقیف شده تعداد یک هزار و ۷۰۰ قلم انواع لوازم برقی و خانگی خارجی قاچاق فاقد هرگونه مدارک و مجوز قانونی و گمرکی به ارزش سه میلیارد ریال را کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر و خودروی مربوطه نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.