دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز خبر داد دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش در تبریز فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری هشت نفراز اراذل و اوباش در تبریز خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، سرهنگ رمضان اللهوردیان روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و […]

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز خبر داد

دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری هشت نفراز اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، سرهنگ رمضان اللهوردیان روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: به منظور اجرای این طرح ماموران کلانتری ۱۶ بازار هشت نفر از اراذل و اوباش و معتادان متجاهر و مخل نظم و امنیت عمومی را دستگیر کردند.

سرهنگ الهوردیان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با اشاره به عزم قاطع پلیس در برخورد با قانون شکنی ها و برقراری نظم و امنیت عمومی در شهرستان، توصیه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه اقدامات هنجارشکنانه از سوی افراد مخل نظم و امنیت عمومی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی آذرشهر نیز از کشف ۵۹ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدراز نوع تریاک خبر داد.

سرهنگ یداله جهان آرا گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پس از تحقیقات فنی و اطلاع از فعالیت فردی در زمینه تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر در محلات مختلف شهرستان ،موضوع را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.

وی افزود: با پشتیبانی عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خودروی مورد نظر شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۵۹ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر ازنوع تریاک و همچنین آلات و ادوات مصرف و توزین مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ جهان آرا ادامه داد: در این خصوصی یک دستگاه خودرو توقیف و پرونده نیز پس از تکمیل برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات پلیسی برای مبارزه و ناامن کردن فضا برای فعالیت توزیع کنندگان مواد مخدر است، گفت: اقدامات مقابله ای و ایجابی به طور همزمان در دستور کار پلیس بوده و در این عرصه نیازمند همکاری و همراهی همه مردم و سازمان ها هستیم.