دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه نظام ناکام مانده است
دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه نظام ناکام مانده است

جانشین فرمانده کل سپاه: دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه نظام ناکام مانده است جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه این کشور ناکام مانده است. به گزارش تایسیز نیوز، سردار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در اولین یادواره ۱۲۹ شهید و دوشهید گمنام بخش زاویه از […]

جانشین فرمانده کل سپاه:

دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه نظام ناکام مانده است

دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه نظام ناکام مانده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه این کشور ناکام مانده است.

به گزارش تایسیز نیوز، سردار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در اولین یادواره ۱۲۹ شهید و دوشهید گمنام بخش زاویه از توابع شهرستان زرندیه با اشاره به جایگاه شهدا گفت: ائمه اطهار (ع) و مجاهدان فی سبیل الله در واقع همان شهدا هستند که پشتوانه محکم و عظیمی برای امت اسلامی هستند تا راه درست، حق و حقیقت را طی کنند.

وی افزود: خداوند انسان را به بهترین شکل خلق کرده و پس از آن ۱۲۴ هزار پیامبر را برای هدایت جامعه انسانی فرستاد تا آنها را شفاعت کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: شهدا دلدادگان جبهه حق در دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی هستند این دلدادگان جبهه حق در دهه ۶۰ در خانه خود مقابل دشمن ایستادند اما در روزهای دهه ۹۰ کیلومترها دورتر از مرز و خانه خود از حق دفاع کردند و شهدای مدافع حرم نام نهاده شدند و همان کاری را افتخاری خلق کردند که در دهه ۱۳۶۰ در این کشور عملیاتی شد.

سردار فدوی تصریح کرد: امروز دشمن دست به جنگ دیگر و حتی متفاوت‌تر از سایر جنگ‌ها زده که همان جنگ شناختی و ترکیبی با استفاده از ابزار رسانه و قرار دادن بانوان در خط مقدم جنگ است.

وی با بیان اینکه شهدا دلدادگان جبهه حق در دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی هستند، گفت: این دلدادگان در دهه ۱۳۶۰ در خانه خود مقابل دشمن جنگیدند اما در روزهای دهه ۱۳۹۰ کیلومترها دورتر از مرز و خانه خود از حق دفاع کردند و شهدای مدافع حرم نام نهاده شدند و همان کاری را کردند که در دهه ۱۳۶۰ در کشورمان شاهد بودیم.

سردار فدوی تصریح کرد: جوانان دهه ۹۰ همچون جوانان دهه ۶۰ جوانان پاک فطرتی بودند که توانستند در جنگ با جبهه کفر پیروزی به مراتب بزرگ‌تر از دوران دفاع مقدس را برای جبهه اسلام خلق کنند. زیرا این نوع جنگ از نظر تاکتیکی به مراتب سخت‌تر و پیچیده‌تر از جنگ در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.

وی ادامه داد: دشمن ناگریز اقدام به انجام جنگ‌های دیگری که به مراتب متفاوت‌تر و پیچیده‌تر از جنگ‌های دیگر همچون جنگ شناختی و ترکیبی با استفاده از ابزار رسانه و قرار دادن بانوان در خط مقدم جنگ کرد.

سردار فدایی افزود: استنباط دشمن این بود که انقلاب در مقابله با این جنگ شکست خواهد خورد اما خیال واهی بیش نبود چرا که بانوان عفیف و پاکدامن ایران اسلامی اجازه تحقق اهداف شوم دشمن را ندادند هر چند این جنگ ۱۵ روز به طول انجامید اما نتیجه آن شکست و ناکامی دشمن بود.

وی افزود: مسئله حجاب دستور خدای متعال و آموزه‌های دینی است و آنهایی که به دنبال ترویج بدحجابی هستند از دستور خداوند متعال سرباز می‌زنند.

سردار فدوی با اشاره به ناکامی دشمن گفت: بالاترین دشمنی دشمنان پس از عداوت جبهه کفر با انبیا و اولیای الهی (ع) علیه انقلاب اسلامی صورت گرفته است اما همچنان در عملیاتی کردن توطئه‌های خود علیه این کشور ناکام مانده‌اند.

وی افزود: دشمن باجنگ فرهنگی و اقتصادی توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد چرا که قدرت بازدارندگی به برکت خون مطهر شهدا به دست آمده است و امروز نیز بخاطر ظرفیت‌های موجود در کشور هوشمندانه در مقابل دشمنان ایستاده‌ایم و اجازه عملیاتی شدن هیچ گونه توطئه ای را نخواهیم داد.

سردار فدوی ادامه داد: امروز اقتدار و عظمت نظام اسلامی برای همه جهانیان و به خصوص دشمنان انقلاب ثابت شده و دشمنان و معاندان می‌دانند توان مقابله با کشور اسلامی را ندارند هرچند به دلیل خوی استکباری آنها چنین ضعفی را بیان نمی‌کنند.

وی افزود: تقدیم ۱۲۹ شهید در شهر کوچکی نظیر زاویه در دوران دفاع مقدس بیانگر روح مجاهدت و فرهنگ ایثار مردم این خطه از دیار اسلامی است اگرچه آنها یقین داشتند که احتمال دارد جان خود را از دست خواهند داد اما راه حق را انتخاب کردند.