دلیل پیروزی ایران از زبان سرمربی اردن
دلیل پیروزی ایران از زبان سرمربی اردن

سرمربی تیم ملی اردن دلیل باخت تیمش مقابل ایران را اعلام کرد. به گزارش تایسیزنیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در تورنمنت دوستانه اردن به مصاف میزبان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید تا در فینال مقابل شاگردان کی روش بازی کند. حسین عموته سرمربی مراکشی تیم ملی اردن بعد […]

سرمربی تیم ملی اردن دلیل باخت تیمش مقابل ایران را اعلام کرد.

به گزارش تایسیزنیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در تورنمنت دوستانه اردن به مصاف میزبان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید تا در فینال مقابل شاگردان کی روش بازی کند.

حسین عموته سرمربی مراکشی تیم ملی اردن بعد از این باخت، گفت: چنین بازی های دوستانه ای برای ما مهم است و باعث می شود تا فوائد فنی زیادی برای تیم ملی اردن داشته باشد.

وی افزود: چنین بازی هایی کادرفنی اردن را وادار می کند تا به نقاط ضعف تیم اشراف پیدا کنند و در آینده این ضعف ها را برطرف کنند. ما در این بازی اشتباهات فردی زیادی در خط دفاع داشتیم و باید این اشتباهات را برطرف کنیم.

سرمربی اردن دلیل باخت مقابل شاگردان قلعه نویی را این طور بیان  کرد: دلیل اصلی باخت ما مقابل ایران این است که فرصت های زیادی را خلق کردیم ولی همه آنها را به هدر دادیم. ما عملکرد تیمی خوبی داشتیم و مسحق باخت مقابل ایران نبودیم.