دور افتخار دوچرخه‌سواران تبریزی به افتخار آزادگانهمایش دوچرخه سواری
دور افتخار دوچرخه‌سواران تبریزی به افتخار آزادگانهمایش دوچرخه سواری

دور افتخار دوچرخه‌سواران تبریزی به افتخار آزادگانهمایش دوچرخه سواری همایش دوچرخه سواری شهروندی، همزمان با سی و دومین سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن با حضور شهروندان و ورزشکاران تبریزی برگزار شد. به گزارش شهریار، همایش دوچرخه سواری همگانی با هدف گرامیداشت یاد و خاطره بازگشت نخستین گروه از آزادگان در مسیر خیابان شهید باکری […]

دور افتخار دوچرخه‌سواران تبریزی به افتخار آزادگانهمایش دوچرخه سواری

همایش دوچرخه سواری شهروندی، همزمان با سی و دومین سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن با حضور شهروندان و ورزشکاران تبریزی برگزار شد.

به گزارش شهریار، همایش دوچرخه سواری همگانی با هدف گرامیداشت یاد و خاطره بازگشت نخستین گروه از آزادگان در مسیر خیابان شهید باکری و جاده منتهی پارک فرهنگی تاریخی ائل گلی تبریز برگزار شد.

این همایش به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز، سازمان بسیج شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با حضور اقشار مختلف شهروندان از ساعت ۹ صبح برگزار و با استقبال قابل توجه گروه‌های مختلف شهروندان و دوچرخه سواران همراه بود.

در همایش دوچرخه سواری، حضور آزادگان سرافراز، جانبازان والامقام و همچنین رزمندگان ورزشکار با استقبال و ادای احترام حاضران همراه بود.

امیر نصیربیگی، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این برنامه، با گرامیداشت یاد و خاطره آزادگان سرافراز، از حضور شهروندان محترم و قدرشناس تبریزی به حرمت این روز، تشکر کرد.

همچنین با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از آزادگان سرافراز، میر ابراهیم فاطمی علوی، نوروز اولیایی سلماسی، صفر پاشاپور، عادل حسینیان نژاد چرندابی، نبی الله قوامی، یونس سروی و اصغر افکاری و همچنین غلامرضا احمدی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز که سالهای بسیاری در اسارت بود، قدردانی به عمل آمد.

این همایش دوچرخه سواری همزمان با خجسته سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، با طی مسیر و انجام قرعه کشی میان شرکت کنندگان و اهدای جوایز همراه بود.