دیاباته در دوراهی تراکتورو پرسپولیس
دیاباته در دوراهی تراکتورو پرسپولیس

مهاجم دوم پرسپولیس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌از استقلال می‌آید؟ 🔹در هفته‌های اخیر نام شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شده بود اما این باشگاه هیچ واکنش رسمی به این مسئله نداشت و حتی در چندین نوبت نام‌های مطرح شده در رسانه‌ها و فضای مجازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تکذیب کردند. 🔹حالا و پس از اینکه صحبت از […]

مهاجم دوم پرسپولیس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌از استقلال می‌آید؟

🔹در هفته‌های اخیر نام شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شده بود اما این باشگاه هیچ واکنش رسمی به این مسئله نداشت و حتی در چندین نوبت نام‌های مطرح شده در رسانه‌ها و فضای مجازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تکذیب کردند.

🔹حالا و پس از اینکه صحبت از جذب مهاجم خارجی شده، یک بار دیگر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نام دیاباته بر سر زبان‌ها افتاده و این احتمال وجود دارد که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشگاه پرسپولیس ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این بار به صورت جدی مذاکراتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با این مهاجم باسابقه انجام دهد.

🔹از طرف دیگر دیاباته در صفحه‌ای که گفته می‌شود منتصب به اوست، عکسی منتشر کرده و در آن مدعی شده که در راه آمدن به ایران است که این موضوع گمانه‌زنی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای حضور دیاباته در پرسپولیس بیشتر از قبل کرده است.

از طرف دیگر برخی‌ها مدعی شدند که باشگاه تراکتور به دنبال جذب شیخ دیاباته است و باید دید مقصد او تهران است یا تبریز.