راه‌اندازی دوباره سامانه اطلاع‌رسانی بین‌المللی “تبریز”تبریز انگلیسی
راه‌اندازی دوباره سامانه اطلاع‌رسانی بین‌المللی “تبریز”تبریز انگلیسی

اداره کل ارتباطات و امور بین‌المل شهرداری تبریز اقدام به راه‌اندازی دوباره پایگاه اطلاع‌رسانی بین‌المللی “تبریز” برای انتشار اخبار برگزیده شهری به زبان‌های انگلیسی و فرانسه کرده است. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، این پایگاه اطلاع‌رسانی به زبان‌های انگلیسی و فرانسه در سال‌های گذشته فعال بوده و پس از حضور پررنگ در […]

اداره کل ارتباطات و امور بین‌المل شهرداری تبریز اقدام به راه‌اندازی دوباره پایگاه اطلاع‌رسانی بین‌المللی “تبریز” برای انتشار اخبار برگزیده شهری به زبان‌های انگلیسی و فرانسه کرده است.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، این پایگاه اطلاع‌رسانی به زبان‌های انگلیسی و فرانسه در سال‌های گذشته فعال بوده و پس از حضور پررنگ در رویداد تبریز ۲۰۱۸ و اضافه شدن زبان‌های عربی و ترکی استانبولی، متوقف شده بود.

واحد امور بین‌الملل اداره کل ارتباطات، در برنامه جدید کاری خود اخبار برگزیده شهرداری و شورای اسلامی شهر را به دو زبان زنده دنیا ترجمه و در اختیار مخاطبان در داخل و خارج از کشور قرار می‌دهد. اخبار کلانشهرهای ایران و جهان، گزارش‌های کارشناسی در مورد مسائل به‌روز شهری، معرفی جاذبه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری تبریز، اطلاعات عمومی در مورد تبریز و شهرهای خواهرخوانده آن و سازمان‌هایی که شهرداری تبریز عضویت آنها را دارد، مهمترین محتوای سامانه اطلاع‌رسانی “تبریز” به زبان‌های انگلیسی و فرانسه است.

هشتاد درصد محتوای این بخش مطالب عمومی و بیست درصد آن مربوط به اخبار برگزیده شهرداری و شورای شهر تبریز است.

پایگاه خبری اطلاع‌رسانی بین‌المللی “تبریز” به زبان انگلیسی به آدرس http://en.tabriz.ir در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

همچنین پایگاه خبری اطلاع‌رسانی بین‌المللی “تبریز” به زبان فرانسه نیز به آدرس http://fr.tabriz.ir در دسترس قرار دارد.

رویکرد جدید اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز اطلاع‌رسانی جامع و کامل به چند زبان زنده دنیا و معرفی جاذبه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری و عملکرد مدیریت شهری تبریز در سطح جهانی است که بر همین اساس اقدام به راه‌اندازی پایگاه اطلاع‌رسانی “تبریز” به زبان‌های انگلیسی و فرانسه کرده است.