رتبه اول منطقه یک در توزیع آسفالت محلات در بین مناطق ده گانه
رتبه اول منطقه یک در توزیع آسفالت محلات در بین مناطق ده گانه

منطقه یک با توزیع ۲۸۸۴۷ تن آسفالت رتبه اول را در بین مناطق ده گانه در این حوزه کسب کرد به گزارش تایسیزنیوز، حمید شاهوردی از توزیع ۲۸۸۴۷ تن آسفالت طی ۶ ماه گذشته در محلات منطقه و کسب رتبه اول در بین مناطق ده گانه خبر داد.بر اساس این گزارش، شهردار منطقه یک بیان […]

منطقه یک با توزیع ۲۸۸۴۷ تن آسفالت رتبه اول را در بین مناطق ده گانه در این حوزه کسب کرد

به گزارش تایسیزنیوز، حمید شاهوردی از توزیع ۲۸۸۴۷ تن آسفالت طی ۶ ماه گذشته در محلات منطقه و کسب رتبه اول در بین مناطق ده گانه خبر داد.
بر اساس این گزارش، شهردار منطقه یک بیان کرد: با توجه به تصمیمات شورای اسلامی شهر و دستورات اکید شهردار محترم کلانشهر تبریز مبنی بر ساماندهی وضعیت آسفالت معابر و محلات ، منطقه یک طبق برنامه ریزی کامل در قالب طرح “نگهداشت شهری” اقدام به اجرای لکه گیری، چاله زدائی و توزیع آسفالت اساسی در محلات کرد.
وی گفت: در همین راستا بالغ بر ۲۵۰ مسیر و محله سطح منطقه توسط اکیپ های عمرانی و خدماتی در این طرح قرار گرفت و با توزیع ۲۸۸۴۷ تن آسفالت طی شش ماه اول سالجاری بالاترین میزان توزیع آسفالت در بین مناطق ده گانه و رتبه اول در این حوزه را کسب کردیم.
شاهوردی افزود: قابل ذکر است که بیشترین آمار آسفالت در مناطق و محلات کم برخوردار و مکان های آموزشی توزیع شده و این امر باعث شد تا درصد کل کارکرد منطقه ۱۵/۶۳ درصد افزابش یافته و در صدر جدول توزیع آسفالت مناطق ده گانه قرار بگیرد.