رحیم شهریاری: استقبال از کنسرت‌های آذربایجانی رو به افزایش است
رحیم شهریاری: استقبال از کنسرت‌های آذربایجانی رو به افزایش است

خواننده موسیقی پاپ آذربایجانی گفت: استقبال از کنسرت‌ها و رویدادهای این نوع موسیقی رو به رشد بوده و روند افزایشی دارد. به گزارش تایسیزنیوز، رحیم شهریاری در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری آذربایجان شرقی، افزود: اینکه در اقصی تقاط کشور و حتی در کشورهای خارجی شاهد حضور انبوه دوستداران موسیقی آذربایجانی در […]

خواننده موسیقی پاپ آذربایجانی گفت: استقبال از کنسرت‌ها و رویدادهای این نوع موسیقی رو به رشد بوده و روند افزایشی دارد.

به گزارش تایسیزنیوز، رحیم شهریاری در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری آذربایجان شرقی، افزود: اینکه در اقصی تقاط کشور و حتی در کشورهای خارجی شاهد حضور انبوه دوستداران موسیقی آذربایجانی در کنسرت ها هستبم بسیار خوشحال کننده است و باید به آن افتخار کرد.

وی با انتقاد از کسانی که عنوان می کنند مشتری خوب برای کنسرت های آذربایجانی وجود ندارد، یادآور شد: این اظهارات با واقعیات جامعه موسیقیایی کشور به هیچ عنوان مطابقت ندارد و استقبال گسترده مردم خلاف این ادعا را ثابت می کند.

شهریاری ادامه داد: قدمت و سابقه موسیقی در آذربایجان چیزی نیست که بتوان به آن چشم پوشید.

وی ” عشقیم ” را جدیدترین اثر خود اعلام کرد که تمام مراحل تدوین و ضبط آن به پایان رسیده و در انتطار مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

شهریاری ادامه داد: اثر جدید خودم را در جریان برگزاری کنسرت تبریز طی چند روز آینده اجرا می کنم.

به گفته وی در همین کنسرت آهنگ ” سرباز وطن ” نیز به عنوان آخرین اثر برای علاقمندان اجرا خواهد شد.

شهریاری گفت: پس از کنسرت تبریز و به مدت سه روز از ۲۰ نوامبر در ونکوور کانادا اجرای برنامه خواهم داشت.

یازدهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری آذربایجان شرقی از ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محل دایمی نمایشگاه های دایمی تبریز برپاست.