رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال
رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال

رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال تایسیز نیوز- وزیر راه و شهرسازی در یکی از شبکه‌های اجتماعی از رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، «مهرداد بذرپاش» افزود: در حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل، گزارش نهضت ملی مسکن و حمل و نقل […]

رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال

تایسیز نیوز- وزیر راه و شهرسازی در یکی از شبکه‌های اجتماعی از رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، «مهرداد بذرپاش» افزود: در حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل، گزارش نهضت ملی مسکن و حمل و نقل و ترانزیت ارائه شد.

وی ادامه داد: دستیابی به رشد تولید حوزه مسکن پس از ۱۰ سال و افزایش ۴۰ درصدی ترانزیت نسبت به مدت مشابه سال قبل، بدون حضور بخش خصوصی به عنوان شرکای راهبردی ما در وزارتخانه ممکن نبود.

به گزارش تایسیز نیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح و بعد از ظهر دیروز به مدت چهار ساعت از نمایشگاه توانمندی‌های تولیدات داخل در محل حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.

این نمایشگاه با محوریت شرکت‌های دانش بنیان و زنجیره تامین تولید برپا شده بود.

در این نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان در بخش‌های «انرژی»، «صنعت نفت و پتروشیمی»، «صنایع خودروسازی»، «معدن و صنایع معدنی و فلزی»، «ارتباطات و فناوری اطلاعات و ساخت ماهواره»، «صنایع غذایی و کشاورزی»، «تجهیزات پزشکی»، «صنایع دستی»، «حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و زمینی»، «صنایع نساجی» و «مسکن و لوازم خانگی» آخرین دستاوردها و تولیدات خود را به نمایش گذاشته بودند.