رفع موانع تولیدی از اولویت‌های دستگاه قضا در دولت سیزدهم است
رفع موانع تولیدی از اولویت‌های دستگاه قضا در دولت سیزدهم است

معاون دادستان کل کشور با اشاره به حمایت دستگاه قضا از واحدهای تولیدی گفت: مانع‌زدایی از مسیر تولید و صنعت از اولویت‌های دستگاه قضا در دولت مردمی سیزدهم است. به گزارش تایسیزنیوز، علی جمادی در حاشیه بازدید از پتروشیمی مارون با اشاره به جایگاه ماهشهر در بخش تولید و اشتغال کشور بیان کرد: در بازدید […]

معاون دادستان کل کشور با اشاره به حمایت دستگاه قضا از واحدهای تولیدی گفت: مانع‌زدایی از مسیر تولید و صنعت از اولویت‌های دستگاه قضا در دولت مردمی سیزدهم است.

به گزارش تایسیزنیوز، علی جمادی در حاشیه بازدید از پتروشیمی مارون با اشاره به جایگاه ماهشهر در بخش تولید و اشتغال کشور بیان کرد: در بازدید سال گذشته از برخی واحدهای تولیدی این شهرستان، مشکلات صاحبان صنایع، مورد پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: پرونده‌های قضایی واحدهای تولیدی با کمترین آسیب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و از هیچگونه حمایتی دریغ نخواهد شد.

جمادی تاکید کرد: یکی از اولویت‌ها و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال است.

رفع موانع تولیدی از اولویت‌های دستگاه قضا در دولت سیزدهم است

در ادامه این بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان گفت: با پیگیری‌های مجموعه دستگاه قضایی استان از تعطیلی تعداد زیادی واحد تولیدی و بیکاری چهار هزار نفر جلوگیری شد.

صادق جعفری چگینی با اشاره به احیای تعدادی واحد تولیدی با حمایت دادگستری خوزستان افزود: با رفع موانع قضایی، برخی واحدهای تولیدی راکد در استان به چرخه تولید برگشتند.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی خوزستان، حداکثر حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی را در دستور کار دارد.

معاون دادستان‌کشور در سفر ۲ روزه به خوزستان، از برخی صنایع و بندر و گمرکات شهرستان ماهشهر بازدید می‌کند.

بر اساس این گزارش در خوزستان ۲ هزار واحد صنعتی فعال وجود دارد.