رفع ۴۷۹ نقطه پرتصادف از ابتدای امسال تا پایان آذرماه
رفع ۴۷۹ نقطه پرتصادف از ابتدای امسال تا پایان آذرماه

رفع ۴۷۹ نقطه پرتصادف از ابتدای امسال تا پایان آذرماه مدیر کل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه سازمان راهداری گفت که از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه امسال، ۴۷۹ نقطه پرتصادف شامل ۲۰۴ نقطه پرتصادف مصوب ۱۴۰۱ و ۲۷۵ نقطه پرتصادف رفع و اصلاح شده است. به گزارش تایسیز نیوز – […]

رفع ۴۷۹ نقطه پرتصادف از ابتدای امسال تا پایان آذرماه

رفع ۴۷۹ نقطه پرتصادف از ابتدای امسال تا پایان آذرماه

مدیر کل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه سازمان راهداری گفت که از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه امسال، ۴۷۹ نقطه پرتصادف شامل ۲۰۴ نقطه پرتصادف مصوب ۱۴۰۱ و ۲۷۵ نقطه پرتصادف رفع و اصلاح شده است.

به گزارش تایسیز نیوز – از وزارت راه و شهرسازی، “مجید صباغ‌زاده” افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، از مجموع ۸۸۷ نقطه پرتصادف مصوب که در اسفندماه سال گذشته توسط کمیسیون ایمنی راههای کشور ابلاغ شده است، ۲۰۴ نقطه رفع و اصلاح شده است.

وی اظهارداشت: همچنین ۲۷۵ نقطه پرتصادف در قالب پروژه های نیمه‌تمام که از سنوات قبل نیمه تمام باقی مانده بود، تا پایان آذرماه رفع و اصلاح شد.

صباغ‌زاده با بیان این‌که در مدت یادشده، روشنایی ۱۲۱ کیلومتر راه و تونل اجرا شده است، گفت: در برنامه امسال روشنایی در ۱۵۰ کیلومتر راه و تونل پیش‌بینی شده است که تا پایان آذرماه ۱۲۱ کیلومتر آن اجرا شده است، همچنین از مجموع یک‌هزار و ۵۰۰ کیلومتر انواع حفاظ تعهد سال جاری، تاکنون یک‌هزار و ۱۰۶ کیلومتر انجام شده است.

مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه بیان‌داشت: در ۹ ماهه امسال ۱۲۰‌هزار کیلومتر خط‌کشی سرد و گرم در راه‌های برون شهری انجام شد که ۲۰ هزار کیلومتر از هدف تعیین شده یک‌ساله بیشتر بوده است.

وی درباره اجرای روشنایی نقطه‌ای در راه‌ها و تقاطع‌ها گفت: در برنامه یک‌ساله امسال، اجرای روشنایی نقطه‌ای در ۳۰۰ نقطه پیش‌بینی شده که تا پایان آذرماه ۳۱۱ نقطه آن انجام شده است.

مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه گفت: در مدت یادشده ۵۷ هزار متر مربع تابلو اطلاعاتی در طول راه‌های کشور تهیه و نصب شده است که از میزان هدف یک‌ساله ۳۵ درصد بیشتر است.