رونالدو در تهران؛ ندید بَدیدی در استقبال یا طبیعی و همه‌جایی؟!
رونالدو در تهران؛ ندید بَدیدی در استقبال یا طبیعی و همه‌جایی؟!

به گزارش تایسیزنیوز، این آرزو که کاش ما ایرانیان کمی منظم‌تر باشیم و از شلختگی و بی نظمی در همه امور من جمله استقبال بکاهیم نه نکوهیده که نکوست ولی برخی انتقادها وارد نیست.  یادمان باشد جماعت دنبال اتوبوس «رونالدو»‌یی دویدند که صفحه او ۶۰۰ میلیون دنبال‌کننده دارد! شوخی نیست: ۶۰۰ میلیون! وقتی در فضای […]

به گزارش تایسیزنیوز، این آرزو که کاش ما ایرانیان کمی منظم‌تر باشیم و از شلختگی و بی نظمی در همه امور من جمله استقبال بکاهیم نه نکوهیده که نکوست ولی برخی انتقادها وارد نیست.  یادمان باشد جماعت دنبال اتوبوس «رونالدو»‌یی دویدند که صفحه او ۶۰۰ میلیون دنبال‌کننده دارد! شوخی نیست: ۶۰۰ میلیون! وقتی در فضای مجازی آن قدر دنبال‌کننده دارد در عرصه واقعی هم اگریک ده هزارم آن واقعا دنبال کنند و بدوند چه عجب؟  تازه یک ده هزارم می‌شود ۶۰ هزار نفر و ۶۰ هزار نفر نبودند که! پس بگو یک صدهزارم. درباره اهدای قالیچه هم پرویز خسروانی در سال ۵۱ همین هدیه را به پله داد و تازه نابغه برزیلی جمله طعنه آمیزی گفت!

هر چند شور و شوق فراوان در استقبال از کریستیانو رونالدو فوق‌ستارۀ فوتبال جهان که به عنوان بازیکن تیم النصر عربستان‌سعودی برای بازی مقابل پرسپولیس به تهران آمده مورد توجه رسانه‌های دنیا قرار گرفته اما برخی در داخل و در فضای مجازی یا شبکه‌های اجتماعی آن را به ذوق‌زدگی تعبیر کرده و مایۀ شرم‌ساری دانسته‌ و بعضی حتی  لفظ «ندید بَدید» را هم برای مشتاقان به کار برده‌اند.

البته این آرزو که کاش ما ایرانیان کمی منظم‌تر باشیم و از شلختگی و بی‌نظمی در همه امور مِن‌جمله استقبال بکاهیم نه نکوهیده که نکوست ولی برخی انتقادها وارد نیست.

 یادمان باشد جماعت دنبال اتوبوس «رونالدو»‌یی دویدند که صفحه او ۶۰۰ میلیون دنبال‌کننده دارد! شوخی نیست: ۶۰۰ میلیون! وقتی در فضای مجازی آن قدر دنبال‌کننده دارد در عرصه واقعی هم اگریک ده هزارم آن واقعا دنبال کنند و بدوند چه عجب؟!  آن دنبال، مجازی است این هم دنبال واقعی! تازه یک ده‌هزارم می‌شود ۶۰ هزار نفر و ۶۰ هزار نفر نبودند که! پس بگو یک صدهزارم!