رونمایی از تاکسی‌های جدید تبریز با حضور وزیر کشور
رونمایی از تاکسی‌های جدید تبریز با حضور وزیر کشور

رونمایی از تاکسی‌های جدید تبریز با حضور وزیر کشور/شهردار تبریز: برنامه‌ریزی برای نوسازی ۲ هزار تاکسی جدید در سال‌جاری همزمان با دومین سفر استانی رییس جمهور و اعضای هیآت دولت به آذربایجان‌شرقی، با حضور وزیر کشور از تاکسی‌های نوسازی شده توسط شهرداری تبریز رونمایی شد. به گزارش تایسیز نیوز، صبح امروز با حضور احمد وحیدی […]

رونمایی از تاکسی‌های جدید تبریز با حضور وزیر کشور/شهردار تبریز: برنامه‌ریزی برای نوسازی ۲ هزار تاکسی جدید در سال‌جاری

تاکسی و کلنگ زنی

همزمان با دومین سفر استانی رییس جمهور و اعضای هیآت دولت به آذربایجان‌شرقی، با حضور وزیر کشور از تاکسی‌های نوسازی شده توسط شهرداری تبریز رونمایی شد.

به گزارش تایسیز نیوز، صبح امروز با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، مهدی جمالی نژاد معاون وزیر، جبارعلی ذاکری معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، علی جعفری آذر فرماندار تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز، حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، حکیمه غفوری،علی نوای باغبان و غلامرضا احمدی سه عضو شورای اسلامی شهر تبریز و چند تن از مدیران شهری تاکسی های نوسازی شده توسط شهرداری تبریز به بهره برداری رسید.

وزیر کشور در حاشیه این مراسم در گفتگو با رانندگان تاکسی در جریان مشکلاتی همچون بیمه رانندگان تاکسی قرار گرفت.

یعقوب هوشیار شهردار تبریز نیز طی سخنانی به تشریح برنامه‌های شهرداری در خصوص نوسازی ناوگان تاکسیرانی تبریز پرداخت و گفت: با توجه به فرسودگی تاکسی‌های فعال در معابر شهری، شهرداری طرح نوسازی تاکسی‌های درون شهری را با اعطای تسهیلات کم‌بهره چهار درصد اجرا کرد.

هوشیار تصریح کرد: با تحقق این برنامه، تبریز توانسته است رتبه اول نوسازی ناوگان تاکسیرانی در کل کشور را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: با تحقق این برنامه سال گذشته حدود یک هزار دستگاه تاکسی فرسوده از رده خارج و نوسازی شد که در ادامه، برای سال جاری نیز نوسازی دو هزار دستگاه تاکسی هدف گذاری شده است.

شهردار تبریز همچنین از تداوم اجرای این طرح در سالهای آتی خبر داد.  

همزمان با دومین سفر آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به آذربایجان‌شرقی، ۳۷ پروژه‌ عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز با ۱۷۵۰ میلیارد تومان هزینه به بهره‌برداری می‌رسد.