زمان عافیت طلبی و نشستن نیست
زمان عافیت طلبی و نشستن نیست

فرمانده قرارگاه منطقه ای عاشورا با بیان اینکه وعده الهی تخلف ناپذیر است، گفت: اکنون زمان عافیت طلبی و نشستن نیست و باید ماهیت انقلابی خود را بروز دهیم. به گزارش تایسیزنیوز، سرتیپ پاسدار «جلیل بابازاده» در تجمع حمایتی مردم تبریز از غزه که در سنگ فرش مصلای این شهر برگزار شد، اظهار کرد: امروز […]

فرمانده قرارگاه منطقه ای عاشورا با بیان اینکه وعده الهی تخلف ناپذیر است، گفت: اکنون زمان عافیت طلبی و نشستن نیست و باید ماهیت انقلابی خود را بروز دهیم.

به گزارش تایسیزنیوز، سرتیپ پاسدار «جلیل بابازاده» در تجمع حمایتی مردم تبریز از غزه که در سنگ فرش مصلای این شهر برگزار شد، اظهار کرد: امروز میدان واقعی جنگ جلوی چشمان همگان است و آمریکا با تمام توان و قدرت، برای کشتن کودکان و زنان در غزه، از رژیم کودک کش حمایت می کند.

وی اضافه کرد: دشمن بداند حتی اگر از نظر فیزیکی بر ما پیروز شود هیچ گاه نخواهد توانست اندیشه و افکار مقاومت را از بین ببرد، مردم نیز به آینده امیدوار باشند و بدانند که وعده الهی بر روی زمین محقق می شود و پیروزی مقاومت و غزه، قریب الوقوع است.

بابازاده خطاب به حاضران در این تجمع، اظهار کرد: دنیا برای مظلومیت غزه کاری نمی کند و نظاره گر است و این همان نکته ای است که امامین انقلاب، نسبت به آن هشدار داده بودند و امروز رژیم کودک کش و اشغالگر، در جلوی چشمان مردم جهان، جنایات بزرگی مرتکب می شود و هر انسان آزاده و منصف باید این جنایات را محکوم کند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی زبان سازش و تفاهم را نمی فهمد، گفت: در هفت دهه گذشته افراد زیادی از روش های مختلف برای سازش، تفاهم و توافق با این رژیم وارد شدند اما صادقانه باید گفت که هیچ کدام به نتیجه نرسید چون این رژیم به هیچ یک از قوانین بین المللی و انسانی، پایبند نبوده و سرمنشاء فساد و قتل و غارت در دنیاست.

بابازاده افزود: طبق فرموده حضرت امام، تنها راه خلاص شدن جهان از وجود این رژیم، از بین رفتن آن است و کسانی که زمانی غیر از این فکر می کردند نیز امروز به این نتیجه رسیده اند که رژیم صهیونیستی باید از بین برود.

وی به جنایات و کودک کشی های رژیم اشغالگر در جنگ اخیر غزه اشاره کرد و گفت: این برای اولین بار نیست که حامیان رژیم صهیونیستی دست به چنین جنایاتی می زنند، در جنگ تحمیلی نیز، دشمن تا دندان مسلح، روی کودکان و زنان ما بمب می انداخت و همانند امروز، دنیا چشم دیدن و قضاوت نداشت.

بابازاده گفت: اگر کسی به پیروزی غزه تردید دارد باید نسبت به خودش تردید داشته باشد چرا که تاریخ نشان داده که خون بر شمشیر پیروز است و همان طور که در جنگ تحمیلی پیروز شدیم و داعش را شکست دادیم در غزه هم پیروزی با جبهه مقاومت است.

وی خطاب به کسانی که عملیات طوفان الاقصی و کشته شدن کودکان و زنان را بی اثر عنوان می کنند، افزود: این عملیات برای حقانیت مردم غزه واجب بود، امروز دنیا کودک کشی رژیم صهیونیستی را به چشم خود دید و این بزرگ ترین دستاورد این عملیات است و مظلومیت مردم غزه، با این عملیات و کشتارهای بی رحمانه رژیم اشغالگر در تاریخ ثبت شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای عاشورا در بخش دیگری از سخنان خود حضور مردم، دانش آموزان، اصناف و بازاریان در تجمع حمایتی از مردم غزه را قابل احترام و باارزش توصیف کرد و گفت: این حضور، نمونه ای از در صحنه بودن مردم آذربایجان است، یادآور شکست محاصره سوسنگرد در ۲۶ آبان ۱۳۵۹ است که به دست سرداران شهید آذربایجان و رزمندگان این خطه رقم خورد.

بابازاده با بیان اینکه امروز هر فردی که برای انقلاب، ارزش ها و آرمان های آن جان می سوزاند بسیجی است، افزود: آذربایجان سرزمین مقدسی است و برای حفظ انقلاب، ۱۰ هزار شهید تقدیم آن کرده است از این رو چشم مظلومان جهان به ایران و آذربایجان است.

حاضران در این تجمع حمایتی، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، یا ایها المومنون اتحدو اتحدو، حیدر حیدر نحن ابنا الحیدر، حیدر حیدر نحن انصار الحیدر، آمریکا در چه فکریه دنیا پر از بسیجیه، حمایت خود از مردم مظلوم غزه را فریاد زدند.

در پایان این تجمع، قطعنامه ۶ ماده ای علیه رژیم کودک کش و جنایات این رژیم و ضرورت ورود جامعه بین المللی و ارسال کمک های بشر دوستانه قرائت کردند که با شعار « الله اکبر – خامنه ای رهبر » حاضران مورد تایید قرار گرفت.