زن و شوهر زباله گرد سه آپارتمان میلیاردی دارند، دو واحد دیگر هم دارند می سازند
زن و شوهر زباله گرد سه آپارتمان میلیاردی دارند، دو واحد دیگر هم دارند می سازند

زن و شوهر زباله گرد سه آپارتمان میلیاردی دارند، دو واحد دیگر هم دارند می سازند/ از خانه ویلایی آنها ١٠ کامیون زباله تخلیه شد روزنامه خراسان نوشت:بوی تعفن زباله ها، مشام رهگذران و اهالی یکی از محلات مشهد را از فاصله دور هم آزار می داد اما زوج میان سال ساکن در منزل ویلایی […]

زن و شوهر زباله گرد سه آپارتمان میلیاردی دارند، دو واحد دیگر هم دارند می سازند/ از خانه ویلایی آنها ١٠ کامیون زباله تخلیه شد

روزنامه خراسان نوشت:بوی تعفن زباله ها، مشام رهگذران و اهالی یکی از محلات مشهد را از فاصله دور هم آزار می داد اما زوج میان سال ساکن در منزل ویلایی هیچ توجهی به اعتراض اهالی نمی کردند و هر روز به دنبال جمع آوری زباله ها و ضایعات بیشتری بودند.

کارگران شهرداری بیش از ده کامیون زباله و ضایعات را از این منزل ویلایی تخلیه کردند. عملیات تخلیه از ساعت ٨ صبح تا شب به طول انجامید اما باز هم زباله ها به طور کامل تخلیه نشد.

این زوج میان سال که طبق اظهارات همسایگان از حدود ٣ سال قبل زباله گردی می کنند و از این روش روزگار می گذرانند از افراد میلیاردر و متمول هستند و در حالی ٣ واحد آپارتمانی را در همان محل به اجاره واگذار کرده اند که دو واحد دیگر آپارتمانی را نیز در دست ساخت دارند و آپارتمان های میلیاردی را خرید و فروش می کنند.