سرپرست شرکت عمران سهند خبر داد:پیشرفت بیش از ۲۰ درصدی ۴ پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن
سرپرست شرکت عمران سهند خبر داد:پیشرفت بیش از ۲۰ درصدی ۴ پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن

سرپرست شرکت عمران سهند خبر داد:پیشرفت بیش از ۲۰ درصدی ۴ پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن سرپرست شرکت عمران سهند از پیشرفت فیزیکی بیش از ۲۰ درصدی ۴ پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت عمران سهند، غلامرضا اقبالی در این‌باره اظهار کرد: سهم شرکت […]

سرپرست شرکت عمران سهند خبر داد:پیشرفت بیش از ۲۰ درصدی ۴ پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن

سرپرست شرکت عمران سهند از پیشرفت فیزیکی بیش از ۲۰ درصدی ۴ پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت عمران سهند، غلامرضا اقبالی در این‌باره اظهار کرد: سهم شرکت عمران سهند در گام اول نهضت ملی مسکن که با دستور رئیس محترم جمهوری اسلامی عملیات اجرایی آن آغاز شد، ۹هزار و ۲۵۱ واحد است.

او ادامه داد: از همان روزهای ابتدایی اقدامات اولیه برای احداث ۳۰ پروژه مسکونی در نقاط مختلف شهر جدید سهند آغاز شد که تاکنون بیش‌تر پروژه‌ها از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردارند.

او تشریح کرد: پروژه‌ ۳۹۹ واحدی شمس با پیشرفت فیزیکی ۲۴ درصد، ۹۶واحدی نیلوفر با پیشرفت فیزیکی ۲۲ درصد، ۴۶۸ واحدی فخر ۱ با پیشرفت ۲۰ درصد و ۷۶۸ واحدی چشمه با پیشرفت ۳۴ درصد از جمله پروژه‌هایی هستند که از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و با سرعت در حال اجرا هستند.

سرپرست شرکت عمران سهند یادآور شد: در این میان ۱۱ پروژه نیز پیشرفت فیزیکی بالای ۱۰ درصدی دارند که از جمله می‌توان به پروژه‌های کمال، نگارستان، بهارستان، آذر، یلدای ۱ و… اشاره کرد.غلامرضا اقبالی همچنین گفت: با تاکید ریاست محترم جمهوری اسلامی و وزیر محترم راه و شهرسازی، هم‌اکنون پیشبرد پروژه‌های نهضت ملی از مهم‌ترین و اولویت‌دارترین ماموریت‌های شرکت عمران به شمار می‌آید که مشاوران، طراحان، سازندگان و ناظران این نهضت به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند.