سلامت و ورزش دو رویکرد اساسی شهرداری در سال جاری
سلامت و ورزش دو رویکرد اساسی شهرداری در سال جاری

شهردار تبریز: سلامت و ورزش دو رویکرد اساسی شهرداری در سال جاری شهردار تبریز احصاء مشکلات مدارس در حد توان مدیریت شهری را یکی از اهداف دور چهارم قرارهای خدمت عنوان کرد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار امروز در بازدید از مدارس سطح حوزه منطقه ۱ که همزمان با چهارمین […]

شهردار تبریز:

سلامت و ورزش دو رویکرد اساسی شهرداری در سال جاری

سلامت و ورزش دو رویکرد اساسی شهرداری در سال جاری

شهردار تبریز احصاء مشکلات مدارس در حد توان مدیریت شهری را یکی از اهداف دور چهارم قرارهای خدمت عنوان کرد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار امروز در بازدید از مدارس سطح حوزه منطقه ۱ که همزمان با چهارمین جلسه از چهارمین دور قرارهای خدمت شهرداری تبریز در شهرداری منطقه ۱ تبریز انجام یافت، با تاکید بر محرز شدن مشکلات منطقه، یکی از هدف های این دور از قرار خدمت را احصا مشکلات مدارس عنوان کرد.

هوشیار افزود: یکی دیگر از موارد مورد تاکید که در بررسی مشکلات مناطق وجود دارد حوزه سلامت و ورزش است که خوشبختانه امسال در این راستا با اجرای پروژه‌های تعریف شده در بودجه، رویکرد برجسته‌ای خواهیم داشت و با تلاش مجموعه سعی در ارتقا این حوزه داریم.

وی در همین راستا خواستار ارتباط مدیران و شهرداران مدارس با مدیران مناطق شد و گفت: با ارتباط تنگاتنگ و هماهنگی های لازم می‌توان در بحث آموزش و استعدادیابی و انتخاب مسیر رشد برای دانش‌آموزان که آینده مملکت را رقم خواهند زد و همچنین در حوزه آموزش و سلامت اقدامات خوبی انجام داد .

هوشیار گفت: علاوه بر موارد مذکور در این دوره از قرار خدمت گردآوری شناسنامه نخبگان نیز در دستور کار قرار گرفته است.