سهم آذربایجان شرقی از کنکور ۱۴۰۲
سهم آذربایجان شرقی از کنکور ۱۴۰۲

۳ رتبه برتر سهم آذربایجان شرقی از کنکور ۱۴۰۲ با اعلام اسامی رتبه‌های برتر کنکور سراسری ۱۴۰۲ در پنج گروه آزمایشی، سه داوطلب از آذربایجان شرقی موفق شدند رتبه‌های زیر ۱۰ کسب کنند به گزارش تایسیز نیوز، هم‌چنین سونیا مرادی از شهرستان چاراویماق نیز موفق به دریافت رتبه ۹ گروه آزمایشی علوم انسانی شده است. […]

۳ رتبه برتر

سهم آذربایجان شرقی از کنکور ۱۴۰۲

سهم آذربایجان شرقی از کنکور ۱۴۰۲

با اعلام اسامی رتبه‌های برتر کنکور سراسری ۱۴۰۲ در پنج گروه آزمایشی، سه داوطلب از آذربایجان شرقی موفق شدند رتبه‌های زیر ۱۰ کسب کنند

به گزارش تایسیز نیوز، هم‌چنین سونیا مرادی از شهرستان چاراویماق نیز موفق به دریافت رتبه ۹ گروه آزمایشی علوم انسانی شده است.

علی نوری دیگر داوطلب استان از تبریز نیز رتبه ۱۰ گروه آزمایشی ریاضی و فنی شده است.

امام جمعه تبریز طی تماس تلفنی با نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۲ از آذربایجان شرقی، از تلاش‌های آنان تقدیر و این موفقیت را به آن‌ها تبریک گفت.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، طی تماس تلفنی با نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۲ از آذربایجان شرقی، از تلاش‌های آنان تقدیر و این موفقیت را تبریک گفت.

گفتنی است؛ تعدادی از داوطلبان و دانش آموزان آذربایجان شرقی از سال‌های گذشته تا به امروز همواره جزو رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال را کسب می‌کنند.