سیل در سه شهرستان آذربایجان شرقی خسارت زد
سیل در سه شهرستان آذربایجان شرقی خسارت زد

سیل در سه شهرستان آذربایجان شرقی خسارت زد تایسیز نیوز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به وقوع چند پدیده سیل در ۴۸ ساعت گذشته در شهرستان های سراب، کلیبر و خداآفرین گفت: تیم های ارزیابی در حال برآورد میزان خسارت این سیل ها هستند. مجید فرشی اظهار کرد: سیل در شهرستان سراب […]

سیل در سه شهرستان آذربایجان شرقی خسارت زد

سیل در سه شهرستان آذربایجان شرقی خسارت زد

تایسیز نیوز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به وقوع چند پدیده سیل در ۴۸ ساعت گذشته در شهرستان های سراب، کلیبر و خداآفرین گفت: تیم های ارزیابی در حال برآورد میزان خسارت این سیل ها هستند.

مجید فرشی اظهار کرد: سیل در شهرستان سراب و مرکز این شهرستان به ۵۰۰ واحد مسکونی و تجاری و سازه و اثاثیه منزل خساراتی وارد کرد و موجب آبگرفتگی در این اماکن شد.

وی ادامه داد: در شهرستان خداآفرین نیز سیل به مزارع و زمین های کشاورزی در بخش گرمادوز خساراتی وارد کرده و هنوز میزان ریالی این خسارات به طور دقیق مشخص نشده است.

فرشی با اشاره به اینکه در کلیبر جوان ۲۱ ساله ای بر اثر این سیل جان خود را از دست داد، گفت: این سیل به معابر و منازل روستایی این شهرستان خساراتی زد.

وی با بیان اینکه در جریان این سیل، نیاز به اسکان اضطراری وجود نداشت، گفت: تنها در منطقه ای از مراغه و در یک مسیر گردشگری، تعدادی از گردشگران از سوی تیم های امدادی اسکان اضطراری شدند.