شمار تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۳۸۷ نفر رسید
شمار تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۳۸۷ نفر رسید

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد ۲ نظامی دیگر خود را در نوار غزه از دست داده و مجموع نیروهایش که در جنگ با نیروهای مقاومت کشته شده‌اند، به ۳۸۷ نفرسیده است. به گزارش تایسیزنیوز، ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن تعدادی از نظامیان خود در نبرد زمینی با نیروهای مقاومت فلسطین خبر داد. ارتش در […]

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد ۲ نظامی دیگر خود را در نوار غزه از دست داده و مجموع نیروهایش که در جنگ با نیروهای مقاومت کشته شده‌اند، به ۳۸۷ نفرسیده است.

به گزارش تایسیزنیوز، ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن تعدادی از نظامیان خود در نبرد زمینی با نیروهای مقاومت فلسطین خبر داد.

ارتش در بیانیه‌ای اعلام کرد اجازه انتشار نام دو نظامی دیگر که طی عملیات زمینی در شمال نوار غزه کشته شده‌اند، داده شده است. در ادامه این بیانیه آمده است «دویر بارزانی» و «ینون تمیر» دو نظامی گردان ۸۹۰ تیپ چتربازان در درگیری‌های اخیر کشته شده‌اند.

طبق آمارهای اعلام‌شده از سوی ارتش رژیم صهیونیستی، از زمان آغاز نبرد زمینی این رژیم علیه نوار غزه، ۶۵ نظامی اسرائیلی به هلاکت رسیده‌اند.

ارتش رژیم اسرائیل می‌گوید از آغاز درگیری‌ها با نیروهای فلسطینی تاکنون ۳۸۷ نظامی خود را از دست داده است؛ اما نیروهای مقاومت تاکید دارند که آمار اعلام‌شده شمار واقعی تلفات را نشان نمی‌دهد و تعداد بسیار بالاتر از ارقام علنی‌شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی، نیز اعلام کرده بود ۵ نظامی خود را در جنگ زمینی در نوار غزه  از دست داده است.