شهردار تبریز از راه اندازی پارک های موضوعی مهارت در این شهر خبر داد.
شهردار تبریز از راه اندازی پارک های موضوعی مهارت در این شهر خبر داد.

اجرای طرح ۱۰۰ مسجد مهارت‌محور در تبریز؛ یعقوب هوشیار: پارک‌های موضوعی مهارت در تبریز راه‌اندازی می‌شود شهردار تبریز از راه اندازی پارک های موضوعی مهارت در این شهر خبر داد. به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار در دیدار با مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه مساجد در کنار امور مذهبی و […]

اجرای طرح ۱۰۰ مسجد مهارت‌محور در تبریز؛ یعقوب هوشیار: پارک‌های موضوعی مهارت در تبریز راه‌اندازی می‌شود شهردار تبریز از راه اندازی پارک های موضوعی مهارت در این شهر خبر داد.

به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار در دیدار با مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه مساجد در کنار امور مذهبی و معنوی می‌توانند جایگاهی برای امر مهارت آموزی کودکان و نوجوانان باشند، اظهار کرد: آموزش های متناسب با سرمایه گذاری ها و نیازهای مختص منطقه منجر به اثربخشی و کارایی هرچه بیشتر این آموزش ها خواهد شد. وی ادامه داد: نقش آفرینی و همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص طرح مساجد مهارت محور می تواند شتاب بیشتری به اجرای آن بدهد.

شهردار تبریز از راه اندازی پارک های موضوعی مهارت خبر داد و گفت: کارهای کارشناسی این پارک ها با مشارکت شورای شهر تبریز و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان انجام می شود.

هوشیار افزود: این مجموعه از فعالیت ها برای شهری همچون تبریز که به عنوان دومین شهر صنعتی ایران، دومین شهر دانشگاهی و قطب گردشگری و صنعت و هنر معروف است، ضروری است.