شهردار تبریز خبر داد: آغاز ایجاد فضای سبز ۶۸ هکتاری در باغات لاله
شهردار تبریز خبر داد: آغاز ایجاد فضای سبز ۶۸ هکتاری در باغات لاله

شهردار تبریز گفت: تا کنون ۴۵ هکتار از مساحت ۶۸ هکتاری محدوده باغات لاله تملک شده و آماده اجرای پروژه های فضای سبز است. به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب هوشیار در بازدید از پروژه باغات لاله که در حاشیه چهل و دومین قرار خدمت شهرداری تبریز در حوزه شهرداری منطقه ۷ تبریز انجام یافت، اظهار کرد: […]

شهردار تبریز گفت: تا کنون ۴۵ هکتار از مساحت ۶۸ هکتاری محدوده باغات لاله تملک شده و آماده اجرای پروژه های فضای سبز است.

به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب هوشیار در بازدید از پروژه باغات لاله که در حاشیه چهل و دومین قرار خدمت شهرداری تبریز در حوزه شهرداری منطقه ۷ تبریز انجام یافت، اظهار کرد: هم اکنون ۱۲ هکتار از مساحت این باغات جهت اجرای عملیات و ساماندهی به شهرداری منطقه ۲ تحویل داده شده است.

هوشیار از برنامه ریزی برای تکمیل تملک و احداث فضای سبز تا ۵۰ هکتار و توسعه آن تا ۷۰ هکتار خبر داد و افزود: در همین راستا شهرداری منطقه ۲ تبریز نیز باید در خصوص ایجاد فضای سبز ۷۰ هکتاری در این باغات اهتمام داشته باشد.

او تصریح کرد: احداث سرویس بهداشتی و حصارکشی محل نیز باید در اولویت کاری شهرداری منطقه ۲ قرار گیرد.  

شهردار تبریز با اشاره به احداث بازارچه محلی در کوی لاله نیز خاطرنشان کرد: یک سالن استاندارد ورزشی ویژه بانوان نیز در این محل و در کنار بازارچه باید جانمایی شود.

به گفته هوشیار، بازارچه کوی لاله به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و با محوطه سازی ۷۰۰ متر به صورت پارک و اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در دست اجرا قرار دارد.

او اظهار امیدواری کرد با اجرای این پروژه‌ها زمینه توسعه و آبادانی در منطقه فراهم شده و پاسخی مناسب به مطالبات مردمی داده شود.