شهردار تبریز خبر داد: آمادگی تخصیص قطعات رایگان ساخت کلینیک در محلات کم‌برخوردار
شهردار تبریز خبر داد: آمادگی تخصیص قطعات رایگان ساخت کلینیک در محلات کم‌برخوردار

شهردار تبریز خبر داد: آمادگی تخصیص قطعات رایگان ساخت کلینیک در محلات کم‌برخوردار شهردار تبریز از آمادگی برای تخصیص قطعات رایگان برای ساخت کلینیک در محلات کم‌برخوردار خارج از مرکز شهر خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب هوشیار در جریان هفتمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۳ اظهار […]

شهردار تبریز خبر داد: آمادگی تخصیص قطعات رایگان ساخت کلینیک در محلات کم‌برخوردار شهردار تبریز از آمادگی برای تخصیص قطعات رایگان برای ساخت کلینیک در محلات کم‌برخوردار خارج از مرکز شهر خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب هوشیار در جریان هفتمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۳ اظهار کرد: توسعه ساختمان کلینیک ها اگر به منظور ایجاد پارکینگ و در جهت کاهش میزان ترافیک باشد ایرادی ندارد اما توسعه ساختمان اگر موجب نارضایتی مردم شود، شهرداری از آن جلوگیری می کند.

وی ادامه داد: حاضر هستیم در خارج از مرکز شهر و در محلات کم‌برخورداری همچون احمد آباد، قطعاتی را حتی به صورت رایگان برای ساخت کلینیک ارائه کنیم.

شهردار تبریز عنوان کرد: احداث کلینیک در مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین، موجب سهولت دسترسی شهروندان ساکن در این مناطق به خدمات درمانی و بهداشتی شده و از سفرهای زاید درون شهری و ترافیک مرکز شهر خواهد کاست.

هوشیار گفت: این اقدام همچنین از مصداق های توزیع عادلانه خدمات اجتماعی در نقاط مختلف شهر و بهره‌مندی عموم شهروندان از امکانات است.