شهردار تبریز: در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا کوتاه نمی‌آییم
شهردار تبریز: در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا کوتاه نمی‌آییم

شهردار تبریز: در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا کوتاه نمی‌آییم شهردار تبریز گفت: در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا ایستاده‌ایم و پس از این نیز خواهیم ایستاد و روحیه شخصی من این نیست که در مقابل چنین فشارهایی کوتاه بیایم. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از خبرگزاری […]

شهردار تبریز: در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا کوتاه نمی‌آییم

شهردار تبریز گفت: در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا ایستاده‌ایم و پس از این نیز خواهیم ایستاد و روحیه شخصی من این نیست که در مقابل چنین فشارهایی کوتاه بیایم.

شهردار تبریز:  در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا کوتاه نمی‌آییم

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از خبرگزاری فارس ، یعقوب هوشیار عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص وعده آسفالت معابر بالای ۶ متر تبریز تا پایان تابستان اظهار داشت: آسفالت معابر و خیابان های تبریز یکی از پروژه های بزرگ شهری است که ۱۲۰ هزار تن آسفالت ریزی تاکنون انجام شده و تلاش می‌کنیم این میزان را امسال به ۳۰۰ هزار تن برسانیم و در این زمینه مشکلی از بابت تولید آسفالت نداریم.

وی مناطق محروم را اولویت اجرای پروژه‌های آسفالت ریزی اعلام کرد و افزود: برای نمونه در منطقه چهار بیش از ۱۵ هزار تن آسفالت ریزی شده و تلاش داریم تا پایان شهریور این رویه به صورت هدفمند پیگیری شود و بر همین اساس روزانه بیش از هزار تن آسفالت ریزی صورت می گیرد و بالای ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای امسال در زمینه آسفالت معابر سطح شهر در نظر گرفته شده است.

شهردار تبریز در خصوص انتخابات اخیر هیأت رئیسه شورای شهر و برخی شایعات در خصوص تلاش برخی افراد برای ورود به بدنه شهرداری نیز گفت: تاکنون در مقابل هر گونه فشاری برای انتصابات از طریق شورا ایستاده‌ایم و پس از این نیز خواهیم ایستاد و روحیه شخصی من این نیست که در مقابل چنین فشارهایی کوتاه بیایم.

وی با تاکید بر اینکه البته همه اقدامات صورت گرفته در مدیریت شهری فعلی نتیجه همگرایی شهرداری، شورا و مردم تبریز بوده، خاطرنشان کرد: در ۱۶ ماه گذشته تحت فشار هیچ عضو شورا انتصابی صورت نگرفته و تا زمانی نیز که در این سمت باشم اجازه رخ دادن چنین اتفاقی را نخواهم داد.

هوشیار تصریح کرد: رویکرد ما در حوزه مدیریتی تربیت مدیران برای آینده است و در همین زمینه در حال حاضر ۴۰ مدیر جوان زیر ۴۰ سال در بدنه شهرداری در حال تربیت هستند.