شهردار تبریز: مشکل را ریشه‌ای حل می‌کنیم
شهردار تبریز: مشکل را ریشه‌ای حل می‌کنیم

آبگرفتگی‌ میدان شهید فهمیده شهردار تبریز: مشکل را ریشه‌ای حل می‌کنیم شهردار کلانشهر تبریز ضمن تشریح دلیل آبگرفتگی‌های میدان شهید فهمیده هنگام بارش باران گفت: به طور حتم مشکل را به صورت ریشه‌ای حل می‌کنیم. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از شهریار، یعقوب هوشیار در بازدید از تلاش نیروهای آتش نشانی و خدمات شهری برای […]

آبگرفتگی‌ میدان شهید فهمیده

شهردار تبریز: مشکل را ریشه‌ای حل می‌کنیم

شهردار تبریز: مشکل را ریشه‌ای حل می‌کنیم

شهردار کلانشهر تبریز ضمن تشریح دلیل آبگرفتگی‌های میدان شهید فهمیده هنگام بارش باران گفت: به طور حتم مشکل را به صورت ریشه‌ای حل می‌کنیم.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از شهریار، یعقوب هوشیار در بازدید از تلاش نیروهای آتش نشانی و خدمات شهری برای دفع آبگرفتگی میدان شهید فهمیده یادآور شد: مشکل آبگرفتگی این میدان اواسط دهه ۹۰ با احداث کانال هدایت آبهای سطحی حل شده بود.

وی ادامه داد: طی دوسال اخیر، ناهماهنگی در شمع کوبی و تزریق بتن به پایه‌ی پل‌های این میدان، منجر به مسدود شدن مسیر کانال زیرزمینی هدایت کننده و عدم امکان تخلیه آب‌های سطحی شده است.

هوشیار با تاکید بر اینکه مهار آبگرفتگی میدان شهید فهمیده در اولویت شهرداری منطقه ۵ قرار گرفته افزود: به محض برگزاری مناقصه مربوطه از ۸ خرداد، بلافاصله عملیات ترمیم کانال آغاز و مشکل به وجود آمده تا بارش های پاییز به طور ریشه ای حل خواهد شد.