صلاحیت ۳۸۷ داوطلب نامزدی مجلس از تبریز احراز شد
صلاحیت ۳۸۷ داوطلب نامزدی مجلس از تبریز احراز شد

فرماندار شهرستان تبریز گفت: صلاحیت ۳۸۷ نفر از نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو احراز شد. به گزارش تایسیزنیوز، «یونس فاتح» با حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های آذربایجان شرقی، با اعلام اینکه تعداد ۱۶۹ نفر از این حوزه انتخابیه موفق به احراز صلاحیت نشدند، گفت: […]

فرماندار شهرستان تبریز گفت: صلاحیت ۳۸۷ نفر از نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو احراز شد.

به گزارش تایسیزنیوز، «یونس فاتح» با حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های آذربایجان شرقی، با اعلام اینکه تعداد ۱۶۹ نفر از این حوزه انتخابیه موفق به احراز صلاحیت نشدند، گفت: عمده دلیل احراز نشدن صلاحیت این افراد در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، ناشی از عدم موفقیت در بارگذاری مدارک و اسناد مورد نیاز بوده است.

وی با اعلام اینکه در مجموع تعداد یکهزار و ۲۰۶ نفر برای نامزدی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه نام نویسی کرده بودند، اظهار کرد: از مجموع نفرات فوق تعداد ۵۵۷ نفر ثبت نام خود را نهایی کردند تا فهرست آنها برای تایید و احراز صلاحیت به هیت های اجرایی ارسال شود.

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو دارای ۶ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی به همراه انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازده اسفند امسال برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری اذربایجان شرقی روزهای ۱۷ تا ۲۱ آبان از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برپاست‌.