طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان کسایی تبریز اجرا شد
طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان کسایی تبریز اجرا شد

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز خبر داد طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان کسایی تبریز اجرا شد تایسیز نیوز -معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از اجرای طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان شهید کسایی خبر داد. هادی بدری با اعلام این خبر گفت: با مشارکت معاونت‌های خدمات شهری منطقه ۳ و […]

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز خبر داد

طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان کسایی تبریز اجرا شد

طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان کسایی تبریز اجرا شد

تایسیز نیوز -معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از اجرای طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان شهید کسایی خبر داد.

هادی بدری با اعلام این خبر گفت: با مشارکت معاونت‌های خدمات شهری منطقه ۳ و منطقه هفت پاکسازی حاشیه اتوبان شهید کسایی به صورت ضربتی اجرا شد.

بدری گفت: جمع آوری زباله و نخاله‌های پیرامون اتوبان شهید کسایی، پاکسازی و شست و شوی تابلوهای راهنمایی و انتظامی، دفع علف‌های هرز و حذف زوائد بصری از آیتم‌های مورد اجرا در قالب این طرح ضربتی بود.

وی گفت: رسیدگی به وضعیت تنظیف و پاکسازی معابر شهر از موضوعات بسیار با اهمیتی است که به صورت روزانه توسط خادمان مردم تبریز در خدمات شهری در دستور کار قرار دارد.

به گزارش تایسیزنیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: متاسفانه در برخی موارد شاهد رهاسازی نخاله در حاشیه اتوبان و ایجاد مشکلات در این خصوص هستیم که این امر باعث ایجاد نازیبایی بصری و به خطر انداختن بهداشت عمومی، ایجاد هزینه برای شهر و نابودی محیط زیست می شود که در صورت مشاهده برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.