عذرخواهی کاپیتان تیم تراکتور از هواداران
عذرخواهی کاپیتان تیم تراکتور از هواداران

عذرخواهی کاپیتان تیم تراکتور از هواداران کاپیتان تراکتور گفت: از هواداران تراکتور عذرخواهی می‎‌کنم اما نتیجه عادلانه تساوی یا برد ما بود. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، شجاع خلیل‌زاده پس از شکست یک بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: به هواداران‌ خود خسته نباشید […]

عذرخواهی کاپیتان تیم تراکتور از هواداران

کاپیتان تراکتور گفت: از هواداران تراکتور عذرخواهی می‎‌کنم اما نتیجه عادلانه تساوی یا برد ما بود.

عذرخواهی کاپیتان تیم تراکتور از هواداران

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، شجاع خلیل‌زاده پس از شکست یک بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: به هواداران‌ خود خسته نباشید گفته و از آنها عذرخواهی می‌کنم. نزدیک ۸۰ هزار نفر به استادیوم آمده بودند اما نتوانستیم آنها را شاد کنیم. امیدوارم کم کم تراکتور بهتر شود تا در بازی‌های بعدی با کسب نتیجه خوب، دل طرفداران را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه با توجه به نقل و انتقالات تراکتور انتظار می‌رفت این تیم فصل را با قدرت شروع کند و جزء مدعیان باشد اما ۲ باخت متوالی هواداران را نگران کرده است، گفت: دلیلش این است که تغییرات زیادی داشته‌ایم و ۸۰ درصد تیم عوض شده است. این موضوع نیاز به زمان دارد. قول می‌دهیم آرام آرام شرایط بهتر شود و در ادامه بتوانیم نتایج بهتری بگیریم.

کاپیتان تراکتور درمورد اشتباه حسین پورحمیدی در این مسابقه، توضیح داد: پورحمیدی بازیکن جوانی است و همه از او حمایت می‌کنیم. اشتباهات هم جزئی از فوتبال است. همه و حتی خود من یک روز اشتباه می‌کنند. همه باید از حسین حمایت کنیم تا بار دیگر بازگردد و به تراکتور کمک کند. از هواداران‌خود تشکر می‌کنم که جانانه تشویق کردند. دست تک تک آنها درد نکند و امیدوارم بتوانیم در هفته‌های آینده، حمایت‌شان را به خوبی جواب بدهیم.

خلیل‌زاده در خصوص  زمان رسیدن تراکتور به هارمونی و در حد یک مدعی ظاهر شدن، عنوان کرد: امروز خوب بازی کردیم. نتیجه عادلانه مساوی یا برد تراکتور بود. به تیم خوب پرسپولیس تبریک می‌گویم و شانس هم جزئی از فوتبال است. امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم زیرا تراکتور تیم خیلی خوبی است. می‌توانیم نتایج خیلی خوبی بگیریم و تراکتور واقعی را از هفته چهارم یا پنجم می‌بینید. نیاز به هماهنگی داریم اما بدشانس بودیم پیش از اینکه تیم ما جمع شود به ۲ حریف خوب خوردیم. قطعا تراکتور در آینده خیلی بهتر از الان می‌شود.

وی در خصوص درگیری‌اش با وحید امیری در نیمه اول، گفت: این در فوتبال پیش می‌آید. دعوایی نکردیم و سبک بازی من به این شکل است. چیز خاصی نبود.