«علیرضا توری» سرپرست فرمانداری بستان‌آباد شد
«علیرضا توری» سرپرست فرمانداری بستان‌آباد شد

با حکم استاندار؛ «علیرضا توری» سرپرست فرمانداری بستان‌آباد شد «توری» به سمت سرپرست فرمانداری بستان‌آباد منصوب و با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شد. به گزارش تایسیز نیوز، طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان‌شرقی، علیرضا توری به سمت سرپرست فرمانداری بستان‌آباد منصوب و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی […]

با حکم استاندار؛

«علیرضا توری» سرپرست فرمانداری بستان‌آباد شد

«علیرضا توری» سرپرست فرمانداری بستان‌آباد شد

«توری» به سمت سرپرست فرمانداری بستان‌آباد منصوب و با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شد.

به گزارش تایسیز نیوز، طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان‌شرقی، علیرضا توری به سمت سرپرست فرمانداری بستان‌آباد منصوب و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شد.

علیرضا توری متولد ۱۳۵۴ در هشترود و دارای مدرک کارشناسی ارشد مطالعات دفاعی استراتژیک است. وی ۲۵ سال سابقه خدمت در رده‌های مختلف مدیریتی سپاه را در کارنامه اجرایی خود دارد و پیش از این به مدت ۱۵ ماه سمت فرمانداری هشترود را بر عهده داشت.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری بستان‌آباد، گفت: برای نتیجه‌گیری بهتر در دوران طلایی پیشرو، حرکت در مسیر نظام و ولایت تنها در زبان کافی نیست و باید کلیه اقدامات و تصمیمات و جهت‌گیری‌ها در این راستا باشد.

تراب محمدی گفت: بدنه دولت همگام با شخص اول دولت تلاش شبانه‌روزی برای حل مشکلات مردم را سرلوحه خود قرار داده و برای خدمت به مردم ساعت اداری و غیراداری و شب و روز نمی‌شناسد.

وی، رویکرد دولت برای اتمام پروژه‌های قدیمی و نیمه‌تمام را برای حل مشکلات قدیمی و انباشته شده از دولت‌های قبل یادآور شد و افزود: پروژه‌های نیمه‌کاره بخش عظیمی از سرمایه کشور را معطل کرده و امید مردم را هم نشانه گرفته بود که دولت سیزدهم تلاش می‌کند قبل از تعریف پروژه جدید نسبت به تکمیل آنها اقدام کند.

محمدی، حذف رانت و روابط ناسالم اداری و عمل به وعده‌های دولت در همه زمینه‌ها را از جمله اولویت‌های مسئولان استانی و درخواست‌های مردم از فرمانداران دانست که مدیریت استان نیز دنبال تحقق آنهاست.

وی در ادامه با برشمردن برخی از ظرفیت‌های شهرستان بستان‌آباد گفت: بخش گردشگری و معدنی از جمله ظرفیت‌های بالقوه منطقه در جهت توسعه است که باید مدیریت جدید با جدیت برای شکوفایی بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت معادن شهرستان تلاش کنند.

در پایان این مراسم علیرضا توری به‌عنوان سرپرست فرمانداری بستان‌آباد معرفی و از تلاش‌های ۱۵ماهه ابوالفضل پاشایی در سمت فرمانداری این شهرستان تجلیل شد.