علیرضا دبیر خطاب به کشتی‌گیران: حق اظهار نظر سیاسی ندارید
علیرضا دبیر خطاب به کشتی‌گیران: حق اظهار نظر سیاسی ندارید

علیرضا دبیر خطاب به کشتی‌گیران: حق اظهار نظر سیاسی ندارید رییس فدراسیون کشتی در جلسه‌ای خطاب به کشتی گیران تاکید کرد: حق اظهار نظر درباره مسائل سیاسی و یا مدیریتی را ندارید و تنها باید به فکر تمرین و مبارزه باشید تا تمرکزتان را از دست ندهید. ما با وجود همه مشکلات و محدودیت‌های مالی، […]

علیرضا دبیر خطاب به کشتی‌گیران: حق اظهار نظر سیاسی ندارید

رییس فدراسیون کشتی در جلسه‌ای خطاب به کشتی گیران تاکید کرد:

حق اظهار نظر درباره مسائل سیاسی و یا مدیریتی را ندارید و تنها باید به فکر تمرین و مبارزه باشید تا تمرکزتان را از دست ندهید.

ما با وجود همه مشکلات و محدودیت‌های مالی، بهترین امکانات را برای شما فراهم کرده‌ایم تا با کمترین دغدغه تنها به دنبال تلاش و تمرین و کسب موفقیت در عرصه‌های بین‌المللی برای کشور باشید. اگر انتقادی نسبت به مدیریت هیات‌های کشتی استانتان دارید نباید مصاحبه کنید. شما باید این موارد را به من اطلاع بدهید تا من به عنوان رییس فدراسیون آن را پیگیری کنم تا مشکلتان حل شود.

کشتی‌گیر نباید درباره مسائل سیاسی یا مدیریتی اظهار نظر کند چرا که تمرکز خود را از دست می‌دهد و نمی‌تواند با همه توان برای کسب موفقیت تلاش کند. وظیفه ما فراهم کردن امکانات برای شماست و شما هم وظیفه‌ای جز تمرین و کشتی گرفتن ندارید.