عملکردها و فعالیت‌های دولت به مردم گزارش شود
عملکردها و فعالیت‌های دولت به مردم گزارش شود

استاندار در پیام تبریک هفته دولت: عملکردها و فعالیت‌های دولت به مردم گزارش شود استاندار آذربایجان‌شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامی‌داشت شهیدان رجایی و باهنر، بر اهتمام دستگاه‌های اجرایی استان در انعکاس دستاوردها و خدمات دولت تاکید کرد. به گزارش تایسیز نیوز، متن پیام عابدین خرّم به این شرح است: اولین […]

استاندار در پیام تبریک هفته دولت:

عملکردها و فعالیت‌های دولت به مردم گزارش شود

عملکردها و فعالیت‌های دولت به مردم گزارش شود

استاندار آذربایجان‌شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامی‌داشت شهیدان رجایی و باهنر، بر اهتمام دستگاه‌های اجرایی استان در انعکاس دستاوردها و خدمات دولت تاکید کرد.

به گزارش تایسیز نیوز، متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

اولین هفته از شهریور ماه مزین به نام و یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر و به نام هفته دولت نامگذاری شده است؛ شهیدانی که در راه خدمت‌رسانی خالصانه به مردم، به دست منافقان کوردل، مظلومانه به شهادت رسیدند.

ایام هفته دولت فرصت ارزشمندی برای گرامی‌داشت نام و یاد شهدای دولت و همه انسان‌های آزاده‌ای است که عمر گران‌مایه خود را در راه خدمت به میهن و مردم سپری‌کرده و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شده‌اند.

این هفته همچنین تلنگری برای دولتمردان، مسئولان و کارگزاران نظام است تا با یادآوری این سخن گهربار امام بزرگوار انقلاب که مردم صاحبان اصلی و ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی هستند، با آنان تجدید میثاق کرده و با عزمی راسخ در مسیر توسعه، عدالت و پیشرفت به سمت افق‌های نو حرکت نمایند.

اینجانب با ادای احترام به روح بلند شهیدان رجایی و باهنر و گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب بویژه شهدای دولت، رجاء واثق دارم که مسئولان و مدیران بخش‌های مختلف اجرایی در استان، فرصتی را که در دولت سیزدهم برای خدمت به مردم در اختیار آنان قرار داده شده مغتنم شمرده و با همت و تلاش مضاعف در جهت تعالی و پیشرفت گام‌های جدی بردارند.

امروز نهادهای مختلف نظام و دستگاه‌های اجرایی در صف اول مبارزه با تهاجمات و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی قرار گرفته‌اند، بنابراین ضروری است با بهره‌گیری از اصل جهاد تبیین، عملکردها و فعالیت‌های انجام یافته از اولین روز دولت را به صورت شفاف به پیشگاه ملت عزیز ارائه کنند تا ضمن ایجاد فضای امید و اعتماد در جامعه، آحاد مردم قدرشناس و نخبگان در جریان خدمات و اقدامات خادمان خود قرار گیرند.

امسال در ایام گرامی‌داشت هفته دولت، قریب به ۱۳۰۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف در سراسر استان آذربایجان شرقی به بهره‌برداری خواهد رسید؛ این پروژه‌ها، بخشی از خدمات دولت مردمی به مردم عزیز استان است و امیدواریم افتتاح آنها گامی در راستای برخورداری هرچه بیشتر مردم و توسعه و پیشرفت آذربایجان شرقی و میهن عزیزمان باشد.