عملیات بتن‌ریزی شبانه در ایستگاه ۸ خط دو متروی تبریز/ تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی در عمق زمین
عملیات بتن‌ریزی شبانه در ایستگاه ۸ خط دو متروی تبریز/ تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی در عمق زمین

یعقوب وحیدکیا از بتن ریزی شبانه در ایستگاه ۸ خط ۲ و فعالیت‌های عمرانی بی وقفه و شبانه روزی در پروژه خط ۲ متروی تبریز خبر داد. به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب وحیدکیا از بتن ریزی شبانه در ایستگاه ۸ خط ۲ و فعالیت‌های عمرانی بی وقفه و شبانه روزی در پروژه خط ۲ متروی تبریز […]

یعقوب وحیدکیا از بتن ریزی شبانه در ایستگاه ۸ خط ۲ و فعالیت‌های عمرانی بی وقفه و شبانه روزی در پروژه خط ۲ متروی تبریز خبر داد.

به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب وحیدکیا از بتن ریزی شبانه در ایستگاه ۸ خط ۲ و فعالیت‌های عمرانی بی وقفه و شبانه روزی در پروژه خط ۲ متروی تبریز خبر داد.

مدیرعامل متروی تبریز ضمن اشاره به اتمام کل دیوارهای سازه‌ای ایستگاه ۸ (دانشسرا) بیان کرد: در یک ماه اخیر ۱۰۰۰ متر مکعب بتن ریزی در کف سالن بلیط فروشی ایستگاه انجام شده است و علاوه بر عملیات بتن‌ریزی شبانه، آرماتوربندی کف سالن بلیط فروشی به صورت مستمر در حال انجام است.

وی افزود: در تراز (سالن بلیط فروشی) عملیات خاکبرداری به اتمام رسیده و آرماتوربندی و بتن‌ریزی در حال انجام است که پس از اتمام این مرحله تداوم این عملیات در ترازهای پایین‌تر نیز انجام خواهد شد و تلاش می‌شود همزمان با اتمام حفاری در فاز اول خط ۲ (از قراملک تا ایستگاه میدان دانشسرا) تمهیدات لازم برای خروج دستگاه TBM بعمل آید.

وحیدکیا در پایان سخنانش تصریح کرد: ایستگاه شماره ۸ (دانشسرا، مقابل استانداری)  با ۲۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع مساحت از ۴ طبقه تشکیل شده است که دربردارنده ساختارهای تجاری، بلیط فروشی، تجهیزاتی و تراز سوار شدن به قطار است که مطابق زمانبندی و روزشمار نصب شده در خرداد ۱۴۰۴ به اتمام خواهد رسید.