غافلگیری به سبک آل هاشم
غافلگیری به سبک آل هاشم

تماس تلفنی با خبرنگار تبریزی و پیام پرمهر امام جمعه تبریز غافلگیری به سبک آل هاشم پیام تسلیت آل هاشم به خانواده پیشکسوت مطبوعات استان حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، امام جمعه تبریز با انتشار پیام به خانواده مرحوم حاج اسد ملازاده روزنامه نگار و پیشسکوت عرصه مطبوعات استان  ،تسلیت گفت . امام جمعه تبریز ، که […]

تماس تلفنی با خبرنگار تبریزی و پیام پرمهر امام جمعه تبریز

غافلگیری به سبک آل هاشم

پیام تسلیت آل هاشم به خانواده پیشکسوت مطبوعات استان حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، امام جمعه تبریز با انتشار پیام به خانواده مرحوم حاج اسد ملازاده روزنامه نگار و پیشسکوت عرصه مطبوعات استان  ،تسلیت گفت .

امام جمعه تبریز ، که به کارهای مبتکرانه و خلاقانه فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات مردمی مشهور است  در مناسبت های مختلف با انتشار پیام و یا با تماس تلفنی از موفقیت ها و پیروزی ها و کسب افتخارات ملی و جهانی، توسط اهالی شهرستان تبریز همه را غافلگیر میکند .

در پی درگذشت پیشکسوت مطبوعات استان حاج اسد ملازاده که بیش از نیم قرن در عرصه مطبوعات و رسانه فعالیت داشته و از افراد خوشنام عرصه مطبوعات  به شمار می رفت ، با ارسال پیام تسلیت به دفتر فرزند ایشان که سرپرستی روزنامه های ایران و همشهری را دارد ، این ظایعه را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

این حرکت امام جمعه تبریز که در بین امامان جمعه بینظیر است , باعث شده مردم تبریز در غم و شادی خود  ، همواره ایشان را کنار خود بدانند .