فخرالدینی: از گل‌گهر پیشنهاد نداشتم/ تراکتور در هر سه جام مدعی است
فخرالدینی: از گل‌گهر پیشنهاد نداشتم/ تراکتور در هر سه جام مدعی است

فخرالدینی: از گل‌گهر پیشنهاد نداشتم/ تراکتور در هر سه جام مدعی است مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: می‌خواهیم در بازی اول مقابل نفت مسجدسلیمان پیروز شویم تا لیگ بیستم را راحت‌تر ادامه دهیم. میلاد فخرالدینی در گفت‌وگو با میزان، در ارتباط با شرایط تیم فوتبال تراکتور تبریز در آستانه آغاز لیگ بیستم، اظهار داشت: قرار است بازی‌های […]

فخرالدینی: از گل‌گهر پیشنهاد نداشتم/ تراکتور در هر سه جام مدعی است

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: می‌خواهیم در بازی اول مقابل نفت مسجدسلیمان پیروز شویم تا لیگ بیستم را راحت‌تر ادامه دهیم.

میلاد فخرالدینی در گفت‌وگو با میزان، در ارتباط با شرایط تیم فوتبال تراکتور تبریز در آستانه آغاز لیگ بیستم، اظهار داشت: قرار است بازی‌های لیگ از جمعه شروع شود و ما آماده بازی هستیم. آمادگی نسبی برای شروع لیگ داریم و برای اولین بازی به دنبال برد هستیم.

وی در خصوص آینده تراکتور، تصریح کرد: می‌خواهیم کار ما برای ادامه لیگ بهتر شود. بازی سختی مقابل نفت مسجدسلیمان داریم، چون همیشه تیم‌های خوزستانی تیم‌های خوبی هستند. مطمئن هستیم که بازی سختی داریم و تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را در اولین بازی بگیریم.

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز در پایان پیرامون شایعاتی که در مورد احتمال حضور او در گل‌گهر سیرجان مطرح شده بود، خاطرنشان کرد: درخصوص موضوع گل‌گهر سیرجان، مسئله خاصی نبود، نه پیشنهادی از این تیم داشتم و نه قصد رفتن به گل‌گهر را. ما می‌خواهیم در سه جام بهترین عملکرد را داشته باشیم و آمادگی کسب هر سه جام را داریم. هدف ما موفقیت در سه جام است.