فرزام: از این به بعد باید المپیکی حرکت کنیم
فرزام: از این به بعد باید المپیکی حرکت کنیم

سرمربی تیم ملی روئینگ گفت: از این به بعد باید المپیکی فکر و حرکت کنیم. افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان با اشاره به موفقیت کسب شده توسط بانوان شایسته قایقران در بازی های آسیایی هانگژو چین درخصوص کسب مدال نقره تیمی در بخش روئینگ ۴ نفره بانوان گفت: خوشحالم که موفق شدیم […]

سرمربی تیم ملی روئینگ گفت: از این به بعد باید المپیکی فکر و حرکت کنیم.

افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان با اشاره به موفقیت کسب شده توسط بانوان شایسته قایقران در بازی های آسیایی هانگژو چین درخصوص کسب مدال نقره تیمی در بخش روئینگ ۴ نفره بانوان گفت: خوشحالم که موفق شدیم دومین مدال نقره بازی های آسیایی را برای کاروان کشورمان کسب کنیم. این مدال ارزشمند است چون حاصل کار و تلاش شبانه روزی بانوان سختکوش روئینگ است. ضمن اینکه سوای چینی ها که خب شرایط ایده آل و‌یژه ای داشتند برای قهرمانی ، ما برای کسب این نشان نقره، دو رقیب قدرتمند آسیایی دیگر یعنی ویتنام و اندونزی را کنارمان داشتیم. ولی با توکل بر خدا و تلاش ویژه بچه ها توانستیم هر دو مدعی آسیایی، خصوصا ویتنام که را مقتدرانه پشت سر گذاشته و صاحب مدال ارزشمند نقره بازی های آسیایی شویم.»

فرزام ادامه داد: ویتنام قهرمان دوره گذشته بازی ها بود و شرایط عالی در روئینگ‌ بانوان دارد. ضمن اینکه ما هم ۴ دوره سابقه حضور در این رویداد را داشتیم که البته نتوانسته بودیم در ادوار قبل مثل امسال باقدرت در میدان مسابقه ظاهر شویم. به همین دلیل این مدال نقره ارزشمند در بازی های آسیایی هانگژو را تقدیم می کنیم به مردم ایران و امیدوارم که با این مدال دلشان را شاد کرده باشیم.

سرمربی تیم ملی روئینگ در پایان با تمجید از میزبانی ویژه و عالی چینی‌ها در این دوره از بازی‌های آسیایی درخصوص برنامه آتی بانوان روئینگ‌ اظهار داشت: قطعا برنامه آتی ما در ۶ ماه آینده برای روئینگ بانوان ایران، برنامه المپیکی برای کسب سهمیه المپیک است. امیدوارم با مدال های ارزشمندی که بانوان قایقرانی موفق شدند در هانگژو کسب کنند، مسئولان ورزش کشور توجه ویژه تری به ما داشته باشند تا بتوانیم در بهترین شرایط برای سهمیه المپیک بچه ها را مهیا کنیم.