فرزند سیزدهم مرد ۷۱ ساله اهل هشترود متولد شد
فرزند سیزدهم مرد ۷۱ ساله اهل هشترود متولد شد

فرزند سیزدهم مرد ۷۱ ساله اهل هشترود متولد شد مسئول زایشگاه بیمارستان شهید بهشتی مراغه گفت: فرزند سیزدهم یک مرد ۷۱ ساله از اهالی روستای «باقرکندی» هشترود در این بیمارستان متولد شد.  «لیلا نوروزی» روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این نوزاد دختر ساعت ۸:۳۰ امروز و با عمل سزارین اورژانسی متولد شد و […]

فرزند سیزدهم مرد ۷۱ ساله اهل هشترود متولد شد

فرزند سیزدهم مرد ۷۱ ساله اهل هشترود متولد شد

مسئول زایشگاه بیمارستان شهید بهشتی مراغه گفت: فرزند سیزدهم یک مرد ۷۱ ساله از اهالی روستای «باقرکندی» هشترود در این بیمارستان متولد شد. 

«لیلا نوروزی» روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این نوزاد دختر ساعت ۸:۳۰ امروز و با عمل سزارین اورژانسی متولد شد و در سلامت کامل قرار دارد.

وی با بیان اینکه مادر این نوزاد متولد ۱۳۶۶ شمسی است، اظهار کرد: وی روز گذشته در زایشگاه بیمارستان شهید بهشتی مراغه بستری شد و تا به امروز تحت مراقبت قرار داشت.

«خلیل مهری» پدر این نوزاد هم گفت: خداوند به بنده ۱۳ فرزند عنایت کرده که ۲ نفرشان در قید حیات نیستند.

وی با بیان اینکه فرزند بزرگش ۴۶ ساله و فرزند کوچکش ۲۰ ساله هستند، افزود: از تولد فرزندم بسیار خوشحالم و امیدوارم تا دولت هم بر اساس قانون جوانی جمعیت از بنده حمایت کند.

وی این را هم بیان کرد که تعداد نوه‌هایش را به صورت دقیق نمی‌داند و شمار آنان بیش از ۳۲ نفر است.

در بیمارستان شهید بهشتی مراغه زایمان بدون‌درد تحت نظر متخصصان بیهوشی و کارکنان اتاق عمل نیز انجام می‌شود.

این بیمارستان به بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان مجهز است و مادران پرخطر جنوب آذربایجان‌شرقی در بیشتر موارد به این بیمارستان ارجاع می‌شوند.

همچنین کلاس‌های زایمان فیزیولوژیک و ترویج زایمان طبیعی هم توسط ماماهای مجرب در این بیمارستان تشکیل می‌شود.