فرماندار ماسال: اغتشاشات بهانه‌ای برای هرزگی بود
فرماندار ماسال: اغتشاشات بهانه‌ای برای هرزگی بود

فرماندار ماسال: اغتشاشات بهانه‌ای برای هرزگی بود/ ارائه خدمات به بی‌حجاب‌ها در ماسال ممنوع است غلامرضا گیل چالانی، فرماندار ماسال:متاسفانه این روزها در سراسر کشور، استان گیلان و شهرستان ماسال شاهد هنجارشکنی هستیم که با یک برنامه‌ریزی خاصی در حال اتفاق است.  دشمن سالهاست در زمینه کشف حجاب بانوان ایرانی در حال برنامه‌ریزی است و […]

فرماندار ماسال: اغتشاشات بهانه‌ای برای هرزگی بود/ ارائه خدمات به بی‌حجاب‌ها در ماسال ممنوع است

غلامرضا گیل چالانی، فرماندار ماسال:متاسفانه این روزها در سراسر کشور، استان گیلان و شهرستان ماسال شاهد هنجارشکنی هستیم که با یک برنامه‌ریزی خاصی در حال اتفاق است.

 دشمن سالهاست در زمینه کشف حجاب بانوان ایرانی در حال برنامه‌ریزی است و به طرق مختلف این موضوع را پیش برده از دختران میدان انقلاب و چهارشنبه‌های سفید گرفته تا اغتشاشات شهریور ماه ۱۴۰۱ و اکنون هم پروژه کشف حجاب. 

اکنون که دمای هوا پایین است شاهد بی‌حجابی هستیم اگر چاره‌ای اندیشیده نشود در فصل تابستان وضعیت اسف‌بارتر می‌شود. روسای ادارات باید پیشنهاد دهند تا حداقل در شهرستان ماسال که یک منطقه گردشگری است شاهد اینگونه قضایا نباشیم. 

نانوایی‌ها، هتل‌ها، داروخانه‌ها، ادارات، صنوف و رستوران‌ها حق ارائه خدمت به افرادی که کشف حجاب کرده‌اند را ندارند، رستورانی که به افراد کشف حجاب کرده خدمات ارائه می‌دهند باید به اداره صمت پاسخگو باشد. 

ما از ۱۳ آبان گفتیم ‌اغتشاش بهانه ای برای هرزگی است و امروز هم دغدغه ما همین است.